Xbox'ta mouse ve klavye destekli oyunların sayısı artacak mı?

Savas oyunlarda gamepad ile oynamak gercekten çile.
Acilen Xbox oyunlarin mouse ve klavye destegini arttirmasi lazim.
@BERWAR son durum nedir?
Sipariş verdin mi?
Sipariş vermedim daha araştırıyorum. Emin olamadım açıkçası. Xim Apex diye başka bir dönüştürücü de gördüm. Tüm oyunlarda çalışıyor ama nişan alması bana kötü geldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sipariş vermedim daha araştırıyorum. Emin olamadım açıkçası. Xim Apex diye başka bir dönüştürücü de gördüm. Tüm oyunlarda çalışıyor ama nişan alması bana kötü geldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biraz araştırdım.
Cronus zen ve titan 2'de var.
Cronuz zen zaten attığınız videoda da var.
Sadece mouse klavye için xim Apex daha iyi miş cronus zenden.
Titan 2'de övülüyor gördüğüm kadarıyla.
Hatta bazıları titan 2 ile xim Apex'i birleştirip daha iyi performans alıyorlarmış. Xim Apex gecikmede ve hassasiyette daha iyi, titan 2'ye ise macro atanabiliyormuş. O yüzden insanlar ikisini birleştiriyormuş.
Bir de son olarak bunlar çok pahalı değil mi ya? Xim Apex 2.800 TL. 🧐

Son düzenleyen: Moderatör:
@BERWAR
Ben de Xbox'ımı ilk aldığım zamanlarda gamepad ile FPS oyunları oynamakta çok zorlanmıştım.
Yaklaşık 2 hafta boyunca aralıksız BF5 oynamıştım ve bu şekilde kas hafızamı geliştirip tüm FPS oyunlarını fare ile oynarmış gibi oynamaya başladım.
Tek yapman gereken devamlılık. Devamlı oynarsan belli bir süreden sonra istemsizce iyi oynamaya başlıyorsunuz.
Öğrendiğin zaman gamepad ile aldığın deneyim daha çok zevk veriyor emin ol.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı