Xbox'ta oyunlar harici diskten oynanabilir mi?

hihihi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
100 GB'lik bir oyunu ek harici diskten Xbox'un SSD'sine ne atmak ne kadar surer, internet gerekli mi? Yeni nesil olmayan ama yeni nesil Xbox'a uyarlanmış, X/S işareti olan (örnek Call of Duty Warzone) ek diskten Xbox'a atamadan oynanabilir mi?

Harici diskte ki oyun sizinle aynı model bir konsoldan indirilmiş ise harici disk üzerinden oynanılabilir veya diskten oyun Xbox'a aktarılabilir. (aktarma süresi oyunun boyutuna göre değişebilir)

100 GB'lik bir oyunu ek harici diskten Xbox'un SSD'sine ne atmak ne kadar surer, internet gerekli mi? Yeni nesil olmayan ama yeni nesil Xbox'a uyarlanmış, X/S işareti olan (örnek Call of Duty Warzone) ek diskten Xbox'a atamadan oynanabilir mi?
Oyunları transfer etme süresi senin harici diskin hızına bağlı. Yanında X/S işareti olan oyunları normalde sadece Xbox'ın kendi hafızasından oynayabilirsin sadece. Ancak ben Minecraft Dungeons oyununu harici disk üzerinden oynayabilirken Touryst oyununu hariciden oynayamıyorum. Warzone için denemende fayda var.

Hocam, yeni nesilin dezavantajı diyebiliriz. Diskten hafızaya atmak daha kısa sürer. Hafızadan diske atmak ise değerli arkadaşım @honigstein hocamın dediği gibi disk hızına göre değişir. Yeni nesil oyunlarını dahili hafıza üzerinden oynayabilirsiniz.

Hocam, yeni nesilin dezavantajı diyebiliriz. Diskten hafızaya atmak daha kısa sürer. Hafızadan diske atmak ise değerli arkadaşım @honigstein hocamın dediği gibi disk hızına göre değişir. Yeni nesil oyunlarını dahili hafıza üzerinden oynayabilirsiniz.
Dahili hafıza derken xbox un kendi hafızası mı ek disk mi? ek disk takıp oyunları orada oynuyacağım.

Hocam, ek disk içindeki yeni nesil oyunları oynayamazsınız.

Hocam, denemedim fakat tahminimce 20-25 dakika sürebilir. @honigstein hocam, daha iyi yardımcı olabilir.

Geri
Yukarı