Xbox'tan alınan Forza Horizon 4 ilerlemesi Steam sürümünde devam eder mi?

Rivoxile

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar. Zamanında bir siteden Forza Horizon 4 almıştım, kendi Xbox hesabımı bağlayarak uzun süre oynadım. Şimdi Steam'da 30 TL'ye düştüğünü gördüm ve almayı düşünüyorum. Ancak açtığım araçlar, seviye ilerlemem vs. kalır mı yoksa sıfırdan mı başlarım, bunu merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Zamanında bir siteden Forza Horizon 4 almıştım, kendi Xbox hesabımı bağlayarak uzun süre oynadım. Şimdi Steam'da 30 TL'ye düştüğünü gördüm ve almayı düşünüyorum. Ancak açtığım araçlar, seviye ilerlemem vs. kalır mı yoksa sıfırdan mı başlarım, bunu merak ediyorum.

Devam etmez hocam. Sıfırdan başlarsınız.

İkisinde de aynı Microsoft hesabından girerseniz, sorun olmaz diye düşünüyorum. Tabii ek paket içeriğine göre değişebilir.

Hocam Xbox dosyalarından Forza Horizon'un dosyaları ile Steam'ın Forza horizonunun dosyalarını birleştirirseniz ilerlemeniz kaydolabilir.

Geri
Yukarı