Xbox'tan alınan Minecraft sınırsız mıdır?

Baezsa

Decapat
Öncelikle merhabalar. Konuyu uzatmayacağım direkt giriyorum. Ben uzun bir süredir Minecraft Premium almak istiyordum. Ama malum ekonomi yüzünden Minecraft Premium fiyatları arttı. Biraz internette gezindiğim zaman Xbox'ta Minecraft Premium 71 TL'ydi. Ama Mojang kendi sitesinde 370 TL'ye satıyor. Sorum şu Xbox'tan 71 TL'lik Premium alırsam bana onu süreli mi veriyor yoksa sonsuza kadar mı? Çünkü şu an Xbox Game Pass var bende yani Minecraft Premium kullanıyorum. Fakat 2 ay sonra sona erecek çünkü Game Pass ile geldi. Yani eğer sadece Xbox'tan 71 TL Premium alsam sınırlı mı olur sınırsız mı?

Teşekkürler.

Öncelikle merhabalar. Konuyu uzatmayacağım direkt giriyorum. Ben uzun bir süredir Minecraft Premium almak istiyordum. Ama malum ekonomi yüzünden Minecraft Premium fiyatları arttı. Biraz internette gezindiğim zaman Xbox'ta Minecraft Premium 71 TL'ydi. Ama Mojang kendi sitesinde 370 TL'ye satıyor. Sorum şu Xbox'tan 71 TL'lik Premium alırsam bana onu süreli mi veriyor yoksa sonsuza kadar mı? Çünkü şu an Xbox Game Pass var bende yani Minecraft Premium kullanıyorum. Fakat 2 ay sonra sona erecek çünkü Game Pass ile geldi. Yani eğer sadece Xbox'tan 71 TL Premium alsam sınırlı mı olur sınırsız mı?

Teşekkürler.
Sınırsız olur ama tavsiye etmiyorum.

Sınırsız olur ama Xbox Launcher Apple marka cihazlarda çalışmadığı için sadece Xbox ve Windows üzerinden oynayabilirsiniz, aradaki fark bu.

Xbox'da olan Minecraft'in bedrock surumu Java degil yani soruna cevap verirsek evet sinirsiz.

Teşekkürler.
Sınırsız olacaktır ancak aldığın Java Edition yerine Bedrock Edition olabilir(emin değilim).

İkisini de veriyorsa gerçekten iyi 2 yıl önce sadece Java Edition + OptiFine capeyi 100TL'ye almıştım.

Umarım veriyordur ama şöyle birşeyde var Xbox'tan MC pre neredeyse kimse almadığı için ucuz olabilir.
örnek

Dosya Ekleri

• minecraftaaa.png
    minecraftaaa.png
    395,7 KB · Görüntüleme: 254

Geri
Yukarı