xCloud bağlanamıyorum

futs

Hectopat
Windscribe VPN kullanıyorum, Ultimate aboneliğim var hatta bugün ilk kez aldıktan sonra 2 saat oyun da oynadım ama sonra bir anda sunucuya erişilemiyor hatası vermeye başladı ben de oturumu kapatıp yeniden açmayı denedim bu sefer de Game Pass aboneliğim ara sıra gözükmemeye başladı. Bir de bazen VPN açınca internet kesiliyor bununla alakalı olabilir mi?

Belki sürekli giriş yapmaya çalıştığım için kafayı yemiş olabilir akşam tekrar denerim olmazsa önerileri denerim teşekkürler.

Belki sürekli giriş yapmaya çalıştığım için kafayı yemiş olabilir akşam tekrar denerim olmazsa önerileri denerim teşekkürler.
Bence şimdi deneyin. Çünkü tarayıcı özellikle Edge daha stabil. Ben de tarayıcıdan oynuyorum. Hem daha hızlı ve performanslı hem de uğraştırmıyor.

Bence şimdi deneyin. Çünkü tarayıcı özellikle Edge daha stabil. Ben de tarayıcıdan oynuyorum. Hem daha hızlı ve performanslı hem de uğraştırmıyor.

Hocam ben tarayıcıdan girdiğimde çok daha fazla gecikmeli hissediyordum bende de aynı problem var bölge kullanılamıyor diyor ne yapayım. @Bilişsel Hack.

Son düzenleme:
VPN aktif ettiniz değil mi? Sorunu uygulamada mı yoksa tarayıcıda mı alıyorsunuz?

Hocam ben bunun için konu açtım neredeyse 1 haftadır girmiyordu 1 saat önce deneyeyim dedim uygulama üzerinden girdi bende anlamadım açtığım konuda arkadaşlar son güncellemeden sonra oldu dediler bir kişi bende de arada giriyor arada girmiyor yazdı yüksek ihtimal onlardan kaynaklı bir durum umarım çözerler.

Yeni konular

Geri
Yukarı