Xcloud GTA 5 yeniden gelir mi?

kenan360

Decapat
Xcloud için Ultimate üyelik aldım, normalde oynayacağım oyunlar Forza 4,5 ama aklıma takıldı GTA 5 Xcloud da vardı şimdi yok, Xcloud ile ilgilenen bir arkadaşa sordum sordum bana "GTA 5'i kaldırdılar yerine GTA SA Remastered geldi" dedi, bu doğru mu? Şimdi grafik modlu GTA SA için GTA 5 kalktı mı? GTA 5 tekrar gelir mi?

Xcloud için Ultimate üyelik aldım, normalde oynayacağım oyunlar Forza 4,5 ama aklıma takıldı GTA 5 xcloud da vardı şimdi yok, xcloud ile ilgilenen bir arkadaşa sordum sordum bana "GTA 5'i kaldırdılar yerine GTA SA Remastered geldi" dedi, bu doğru mu? Şimdi grafik modlu GTA SA için GTA 5 kalktı mı? GTA 5 tekrar gelir mi?

GTA 5 bence geri gelir.

Bunu bilmek zor. Fakat şimdilik yok.

Hocam en iyi VPN olarak Windscribe der geçerim PC, mobil, TV her platformda var tek tıkla bağlanıyorsun tek tıkla kapatıyorsun ve ücretsiz. Hocam size önerin tarayıcı üzerinden oynayın.
Aylık (10TL) Kaspersky VPN alıp denedim Xbox kontrolcüsünü takıp denedim açılmıyor beceremedim. Bilgisayarda tarayıcıdan Play diyorum kolun olduğu kısım sarı renkte gözüküyor devam et diyorum bişey açılmıyor. iPad üzerinde denedim oyun sesleri gelmiyor, deli divane lag var oynanmayacak durumda.

Aylık (10TL) Kaspersky VPN alıp denedim Xbox kontrolcüsünü takıp denedim açılmıyor beceremedim. Bilgisayarda tarayıcıdan play diyorum kolun olduğu kısım sarı renkte gözüküyor devam et diyorum bir şey açılmıyor. iPad üzerinde denedim oyun sesleri gelmiyor, deli divane lag var oynanmayacak durumda.

Hocam VPN kapatıyorsunuz değil mi? Bir de sitede kolu görmüyorsa şöyle kolda aşa yukarı yapın site bazen sapıtıyor. Yani en azından ben telefonda öyle çözüyorum PC'de daha hiç oynamadım.

Geri
Yukarı