Xcloud GTA 5 yeniden gelir mi?

Hayır kapatmıyorum. Oyun açıldıktan sonra kapatacak mıydık? 😅

Hocam şimdi VPN açın www.xbox.com/en-US/play bu siteye girin ve giriş yapın giriş yaparken oturum açık bırakın ki hızlıca işimizi halledelim, şimdi giriş yaptınız, karşınıza oyunları seçeceğiniz ekran geldi, tamamdır bu ekranda kapatın gitsin istediniz oyunu seçip oynayabilirsiniz, yalnız sayfayı yenilerseniz sizi bir uyarı penceresine atar "bölgenizde kullanılamıyor" diye, o yüzden sayfayı yenilemeyin siz sadece oyununuzu seçin oynayın rahatınıza bakın. Tekrar oynamak istediğinizde ise VPN açın siteye girin ve kapatın bu kadar. İyi oyunlar.

Hocam şimdi VPN açın www.xbox.com/en-US/play bu siteye girin ve giriş yapın giriş yaparken oturum açık bırakın ki hızlıca işimizi halledelim, şimdi giriş yaptınız, karşınıza oyunları seçeceğiniz ekran geldi, tamamdır bu ekranda kapatın gitsin istediniz oyunu seçip oynayabilirsiniz, yalnız sayfayı yenilerseniz sizi bir uyarı penceresine atar "bölgenizde kullanılamıyor" diye, o yüzden sayfayı yenilemeyin siz sadece oyununuzu seçin oynayın rahatınıza bakın. Tekrar oynamak istediğinizde ise VPN açın siteye girin ve kapatın bu kadar. İyi oyunlar.
100gbit fiber internetim var. Bu şekilde de denedim gene lag ve çöp gibi grafikler var. Daha önce PS Now deneyimledim daha yavaş bi netle kat be kat daha iyiydi hayal kırıklığı oldu bu…

100gbit fiber internetim var. Bu şekilde de denedim gene lag ve çöp gibi grafikler var. Daha önce PS Now deneyimledim daha yavaş bir netle kat be kat daha iyiydi hayal kırıklığı oldu bu…

Hocam benim de internet o şekilde ben PC'de ve Android telefonda akıcı bir şekilde oynuyorum. Yani işe yararmı bilmiyorum ama PC'ye windscribe VPN indirin ama Chrome için değil normal setuplu indirin Almanya'ya bağlnanın sonra siteye girince kapatın, ama kökten kapatın yani arkada açık kalmasın, işe yararmı bilmiyorum denemekten zarar gelmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı