Çözüldü xCloud için sistem gereksinimlerini karşılamak zorunlu mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

437935

Hectopat
Makaleler
1
Sistemimi Windows 10'a yükseltip Game Pass Ultimate almayı düşünüyorum. Oyunları xCloud üzerinden oynayacağım. Lakin bildiğimiz gibi Game Pass'in belirli sistem gereksinimleri var ve benim sistemim bunu karşılamıyor. Peki XCloud'u kullanmam için aynı şekilde sistem gereksinimlerini karşılamam gerekiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İnternet kısmı için söylüyorsanız evet karşılamanız gerkli çünkü akıcı oynayamazsınız. Diğer türlü sahip olduğunuz bilgisayarınız 32 Bit işletim sistemine ve 2 GB RAM, 1-2.nesil Intel işlemciye sahip değilse sorun olmaz.
İnternet kısmı için söylüyorsanız evet karşılamanız gerkli çünkü akıcı oynayamazsınız. Diğer türlü sahip olduğunuz bilgisayarınız 32 Bit işletim sistemine ve 2 GB RAM, 1-2.nesil Intel işlemciye sahip değilse sorun olmaz.

Çözüm

Hayır internet açısından sorunum yok, yeterince karşılıyor. Benim derdim şu uygulama kısmı ile.

Uygulama Windows 10 ile randımanlı çalışıyor. Windows sürümün en son güncellemeye sahipse uygulama sorunsuz çalışır.

Teşekkürler hocam, zaten Windows 10'a yükselttikten sonra alacağım. Birkaç yerde uygulamayı kullanabilmek için de sistem gereksinimi olduğuna dair bir şeyler görmüştüm. O yüzden sormak istedim.

Geri
Yukarı