xCloud nasıldır?

Nasıl kullanacağımı sorumuyorum. 15 lira fazla vermeye değer mi?

Türkiye'ye yakın server yok, o yüzden geForce NOW kadar iyi gecikme bekleme. Ayrıca gamepad olmadan oyun oynayamıyorsun. Ve XBOX uygulamasına her ilk girişinde VPN ile bağlanman lazım, oyun açıldıktan sonra VPN'i kapatabilirsin. Olumlu yanları oyunlara bir daha para vermene gerek yok. Bekleme yok. Gamepass'le arasında 15 TL fark var diye biliyorum. Bence denemeye değer.

Deneyimlerim orada yazıyor. Böyle soruyorsanız xCloud'a ihtiyacınız yok sanırım? EA Play için 15₺ fazla duruma bağlı olarak verilebilir.
Konuna baktığım kadarıyla alacağım dostum. Lakin bu ay için cüzdanıma sormam lazım, gelecek ay net bir şekilde alırım gibi gözüküyor.

2 haftadır kullanıyorum. En mantıklı bulut oyun servisi net xCloud bence. Xbox programını indirip program üzerinden bulut oyunlar kısmına girerek oynayabiliyorsun. Birkaç işlem var programla ilgili basit şeyler onun dışında VPN ile giriş yapıp sonra VPN'i kapatabilirsin. Her seferinde VPN aç kapa yapmak 1 dakika sürmüyor. En az 2.5 Mbit internet ile modeme çok uzak olmaman lazım görüntüde yırtılmalar oluyor bu şartları yerine getirmezsen. Ayrıca gamepad şart. 0 gecikmeyle oynuyorum. Oyun satın alma diye bir şey yok. Ayda 45 liraya büyük çaplı kaliteli birçok oyunun olduğu tam 345 oyunu sadece tıklayarak Steam girişi Epic Games girişi zırvalıklarıyla uğraşmadan oynayabiliyorum. Hitman serisi, Battlefield 5, Forza Horizon 5, Dishonored serisi, Star Wars Jedi: Fallen Order, Control gibi oyunları şu an 0 gecikmeyle oynuyorum mesela. Gamepad in komutlarını anında hissedip cevap veriyor sanki kendi bilgisayarımda oynuyor gibiyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodan nasıl giriş yapacağını öğrenebilirsin.

2 haftadır kullanıyorum. En mantıklı bulut oyun servisi net xCloud bence. Xbox programını indirip program üzerinden bulut oyunlar kısmına girerek oynayabiliyorsun. Birkaç işlem var programla ilgili basit şeyler onun dışında VPN ile giriş yapıp sonra VPN'i kapatabilirsin. Her seferinde VPN aç kapa yapmak 1 dakika sürmüyor. En az 2.5 Mbit internet ile modeme çok uzak olmaman lazım görüntüde yırtılmalar oluyor bu şartları yerine getirmezsen. Ayrıca gamepad şart. 0 gecikmeyle oynuyorum. Oyun satın alma diye bir şey yok. Ayda 45 liraya büyük çaplı kaliteli birçok oyunun olduğu tam 345 oyunu sadece tıklayarak Steam girişi Epic Games girişi zırvalıklarıyla uğraşmadan oynayabiliyorum. Hitman serisi, Battlefield 5, Forza Horizon 5, Dishonored serisi, Star Wars Jedi: Fallen Order, Control gibi oyunları şu an 0 gecikmeyle oynuyorum mesela. Gamepad in komutlarını anında hissedip cevap veriyor sanki kendi bilgisayarımda oynuyor gibiyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodan nasıl giriş yapacağını öğrenebilirsin.
Sanki xbox ta oyun oynuyormuş gibi. Ben eklenti ile denedim klavye mouse ile oynanıyor ancak geforce kadar akıcı değil malesef. Resmi klavye ve mouse desteği şart bu oyuna.

Yeni konular

Geri
Yukarı