XCloud Türkiye'ye ne zaman gelir?

437935

Hectopat
Makaleler
1
Game Pass'e entegre olarak geldiğini duyduğum XCloud servisi ne zaman Türkiye'de erişime açılacak? Daha doğrusu açılacak mı? Ve bunun için direkt 30TL olan Game Pass For PC'yi alsak da yeter mi geldiğinde yoksa Ultimate mi alınmalı?

Hocam Ultimate üyelik lazım diye biliyorum, ayrıca ben bize yakın zamanda getireceklerini düşünmüyorum zaten yeterince kampanya vs. yapıyorlar bir de server mi açacaklar getirirlerse proxy getirirler o da 2022'de falan muhtemelen.

Game Pass'e entegre olarak geldiğini duyduğum XCloud servisi ne zaman Türkiye'de erişime açılacak? Daha doğrusu açılacak mı? Ve bunun için direkt 30TL olan Game Pass For PC'yi alsak da yeter mi geldiğinde yoksa Ultimate mi alınmalı?
Türkiye'ye 2-3 ay sonra getireceklerini düşünüyorum 1 yıl önce Türkiye de servisi sunmak için çalışmaya başladıklarını söylemişlerdi.

Bence getirmezler ya da fiyatı yükseltirler, zaten Türkiye'deki Game Pass fiyatları dünyaya göre çok düşük bir düzeyde. Üstelik kur farkından dolayı Türkiye'de sunucu kurmak daha zor vergisi filan bence getirmezelr diye düşnüyorum ya da getirirler ama zam yaparlar oda sıkıntı...

Geri
Yukarı