xCloud'a konsol olmadan bağlanmanın yolu var mı?

Sonuçta onlar da PS4 kolu. Rehbere göre deneyebilirsiniz.

Bağlayabilirsiniz normalde.

Fazla soru sordum ama dediğiniz programı nasıl kuruyoruz? Attığınız linkteki indirme bağlantısında hata var sanırım. Kendim araştırınca 64 Bit ve 86 bit çıktı. 64 olanı indirdim ancak nasıl kurulum yapacağımı bilmiyorum :(

Fazla soru sordum ama dediğiniz programı nasıl kuruyoruz? Attığınız linkteki indirme bağlantısında hata var sanırım. Kendim araştırınca 64 Bit ve 86 bit çıktı. 64 olanı indirdim ancak nasıl kurulum yapacağımı bilmiyorum :(

Bu linke girip "Download Now" dedikten sonra sizi GitHub'a atacaktır. Sisteminiz 64 Bit ise "DS4Windows_3.0.18_x64.zip"e tıklayın ve insin. İnen .zip dosyasını açın ve "DS4Windows.exe"yi çalıştırın.

1638354575762.png

Bu linke girip "Download Now" dedikten sonra sizi GitHub'a atacaktır. Sisteminiz 64 Bit ise "DS4Windows_3.0.18_x64.ZIP"e tıklayın ve insin. İnen. ZIP dosyasını açın ve "DS4Windows.exe"yi çalıştırın.

Eki Görüntüle 1230214
Programı açınca böyle bir ekran geldi. PS4 kolumun ışığı yeşil oldu. İlk seçeneğe tıkladım fakat birkaç dakika sonra hata verdi. Program için başka bir ayar var mı bununla ilgili?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    95,2 KB · Görüntüleme: 24
Merhabalar yeniden. Konu çözüme ulaşamadı ancak son bir yardıma ihtiyacım daha var. Normalde PS4 kolumu bilgisayar görmüyordu Steam'de genel ayarlardan oynuyordum. Ancak bir program indirmiştim. Hem Steam hem bilgisayarım kolu DS4 kolu olarak algıladı ve titreşim modu vs kullanabilir hale geldi. Fakat format attığım için o programı bulamıyorum. Başka programlar var mı böyle bildiğiniz. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı