XCloud'da bulut sekmesinde cihaz gözükmüyor

tutii

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar.
iPad Air 5 kullanıyorum bugün Xbox Game Pass Ultimate üyeliğim ile xCloud oynamayı denemek istedim fakat windscribe VPN açmama rağmen bulut sekmesi cihazımda gözükmedi. Sorun ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rehber adımlarını uygulayabilir misiniz?

Selam arkadaşlar.
iPad Air 5 kullanıyorum bugün Xbox Game Pass Ultimate üyeliğim ile xCloud oynamayı denemek istedim fakat windscribe VPN açmama rağmen bulut sekmesi cihazımda gözükmedi. Sorun ne olabilir?

Hocam uygulamadan ayarlara girin>(uygulama ayarın altında) dil ve konum var. Dil Türkçe konum Almanya VPN ile Almanya'ya bağlanın.

Hatırladığım kadarıyla Apple cihazlarda uygulamada Bulut desteği yok. Apple'ın bazı politikalarından dolayı neredeyse hiçbir cloud gaming servisi indirilemiyordu diye bir yazı görmüştüm. Tarayıcıdan oynanabiliyor sadece sanırım. Onun nasıl yapılacağını bilmiyorum ama.

Hatırladığım kadarıyla Apple cihazlarda uygulamada bulut desteği yok. Apple'ın bazı politikalarından dolayı neredeyse hiçbir Cloud Gaming servisi indirilemiyordu diye bir yazı görmüştüm. Tarayıcıdan oynanabiliyor sadece sanırım. Onun nasıl yapılacağını bilmiyorum ama.

Alakası yok. iPhone 8Plus'ta çalıştıran arkadaşlarımı gördüm. Ve YouTube'da bir sürü video var.

Yeni konular

Geri
Yukarı