XCOM Adlı Oyunu Özel Kılan Ne?

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
İlk oyunu sanırım ilk 180 TL civarıydı yanlış hatırlamıyorsam sonra çok fazla düştü. Şimdi XCOM 2 adlı oyun ek paketsiz 220 TL ek paketli hali 260 TL .

Ne bileyim bu oyunu özel kılan ne çok mu uzun saatler oynanır? Stratejik yönü mü çok iyi? Genelde herhangi bir oyunu izlerim güzel veya değil der fiyatı oyunu hak eder mi etmez mi bir süzerim. Bu oyun için onu diyemiyorum. Daha doğrusu bu oyun şu an 20 TL olsa almazdım herhalde. Fiyati ile ön plana çıktığı için sırf dikkatimi çekti.

Aranızda XCOM delisi, benim özellikle Dota 1 ve Dota 2'yi savunup öveceğim gibi XCOM manyakları var mı savunup övecek? Deli gibi XCOM seven saatlerce oynayan?

Varsa aranızda yazarsa sonuna kadar okurum. Fiyatı çok uçuk ondan merak ediyorum.

Nedir? Ne değildir? o_O

Son düzenleyen: Moderatör:
Might and Magic severlerin sevebileceği bir oyun. Denemek için ilk oyununu alabilirsiniz aynısı mantık olarak gayet de ucuz. Sıra tabanlı bir strateji oyunu. Oynamayı düşündüğüm oyunlardan. Bu arada Might and Magic'in adı geçmişken önereyim:)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı