xDrive 15'li oyun koltuğu alınır mı?

Bütçe
3500

Yaşadığım il gereği deneyemiyorum. Hawk Fab V4 aldım inşallah pişman olmam.

Çok teşekkür ederim. Tavsiyeniz üzerine Hawk Fab V4 aldım. Gelsin bakalım tekrardan teşekkürler.

Benim de boyum 1.80 ve 87 kiloyum bana ucu ucuna oluyor su an. yani biraz kilo alsam rahatligini kaybeder.
Ve asiri terleme yapiyor. Sirf bu model degil, genel olarak bu deriyi kullanan her biri yapiyor. kesinlikle onermiyorum. firsatim olsa bunu satip, yenisini alacagim da, sandalye satmak zor

Yaşadığım il gereği deneyemiyorum. Hawk Fab V4 aldım inşallah pişman olmam.

Çok teşekkür ederim. Tavsiyeniz üzerine Hawk Fab V4 aldım. Gelsin bakalım tekrardan teşekkürler.

Pişman olacağınızı kesinlikle düşünmüyorum videolarına az da olsa baktıysanız koltuğun XDrive'ye oranla ne kadar geniş ve konforlu olduğunu anlayabilirsiniz ve kumaş olması da cabası. Sadece bel kısmındaki yastık araya kaçıyor biraz sinir bozucu durum ama o da koltuğun daha fazla arkaya yaslanması için bırakılan boşluktan olduğu için ona yapacak bir şeyiniz yok maalesef.

15'li serisi güzel fakat ben pek rahat edemiyorum, eğer bacaklarınız ve kalçanız geniş heybetli ise uzak durun çok dar kalıyor maalesef.

Hocam o paraya 15'li alınmaz. exvega andromeda oyuncu koltuğu alın. hem konforlu hem dayanıklı bir ürün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…