xDrive 15'li Plus kolçak sallanması

ViperEyes77

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Kasım indirimde xDrive 15'li Plus oyuncu koltuğunu ucuza getirdiğim için satın aldım koltuktan memnunum ama kolçakların plastik aksamı kronik sorunlu en ufak harekette sallanma yapıyor yana doğru. xDrive teknik ekibi ile görüştüm yeni kolçak yolladılar yeni yolladıkları kolçakta aynı şekilde sallanıyor. Bu arada montajını doğru yaptığıma %100 eminim, dedim 2D kolçakları size yollayım, 3D kolçakları indirimle satın alayım meğerse 3D uyumlu değilmiş benim koltuğa. Şikayetvar'da 2-3 tane gördüm benimle aynı şikayeti olanı ne yapsam bilemedim. En son oynar mekanizmanın içine bir şey sıkıştırıp oynamamasını sağlıycam herhalde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oranın yanında anahtarla sıkılacak somun gibi bir şey var mı bakar mısın varsa onu anahtarla sıkın.

Oranın yanında anahtarla sıkılacak somun gibi bir şey var mı bakar mısın varsa onu anahtarla sıkın.

Hocam şöyle söyleyim 4 tane altta alyanla çevirilen vida var bir de kolçağın üstteki pedini sabitlemek için 2 tane vida var hepsini kontrol ettim söktüm tekrar taktım pedi söktüğümde içiredeki mekanizamnın sallandığnı anladım zaten dikdörtgen şeklinde bir plastik var diğer dikdörtgen parça içine geçiyor onun kenarlarında yarım milim boşluk var orayı bir şeyle dolursam oynama yapmayacak büyük ihtimal.

Oynayan plastiğin arasına kartvizit sıkıştırarak sorunu çözdüm.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı