xDrive 15'li vs xDrive sancak vs xDrive toryum

Bütçe
2000
@Başar Bingöl karar verebildin mi? Ben de kumaş almayı düşünüyorum.

Dün Ankara'daki şubesine gidip denedim gayet ilgiliydiler. Kumaş olan yani toryum belime hitap etmedi, rahat ettirmedi. Sancak gayet rahat ve geniş geldi ama kafa kısmından emin olamamıştım. Dün akşam mağazalarından sancağı aldım, bugün 24 saat geçmeden kurulu bir şekilde getirdiler. Ödemeyi kapıda aldılar, sancaktan gayet memnunum sana da tavsiye ederim. Boyun 180'den kısaysa muhtemelen rahat edersin, fakat gidip test etmeni tavsiye ederim büyük şehirlerde şubeleri var.

Teşekkür ederim, ben oyundan ziyade iş için sürekli kullanıyorum. Suni deri olmasından ötürü uzun ömürlü olmayacağını, terleme yapacağını düşünüyorum. Özellikle yazın odam çok sıcak oluyor. Yine de teşekkürler denemek için uğrayacağım

Dün akşam saat 7 de xdrive toryum koltuğum kargodan geldi ve beklentinin daha üstünde bir görüntü ve konforu vardı. Birisi mağazada denedim beğenmedim gibi birşey yazmış ama benim çok hoşuma gitti ve verdiğim paraya hiç üzülmedim. Siyah kırmızı olanı aldım ama yeşil olan daha iyi gibi sanki görünüş olarak 😂

Dün akşam saat 7 de xDrive toryum koltuğum kargodan geldi ve beklentinin daha üstünde bir görüntü ve konforu vardı. Birisi mağazada denedim beğenmedim gibi bir şey yazmış ama benim çok hoşuma gitti ve verdiğim paraya hiç üzülmedim. Siyah kırmızı olanı aldım ama yeşil olan daha iyi gibi sanki görünüş olarak 😂

Toryumda çok hoşuma gitti, beğenmedim demiyorum fakat ben hafif kilolu bir insan olduğum için bel çevrem rahat etmedi. O yüzden deneyerek almak daha iyi bence.

Dün akşam saat 7 de xdrive toryum koltuğum kargodan geldi ve beklentinin daha üstünde bir görüntü ve konforu vardı. Birisi mağazada denedim beğenmedim gibi birşey yazmış ama benim çok hoşuma gitti ve verdiğim paraya hiç üzülmedim. Siyah kırmızı olanı aldım ama yeşil olan daha iyi gibi sanki görünüş olarak 😂
Hayırlı olsun koltuk öncelikle. Toryum'u bende alma aşamasındayım. Kafam baya karıştı yazılanlara bakınca. Sizin son tecrübeleriniz neler?

Geri
Yukarı