xDrive 15'li vs xDrive Toryum

Asiruhhhhh

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar hayırlı günler. İki koltuk arasında kaldım. İkisi de birbirinden sağlam görünüyor. Ürün fiyatları hemen hemen aynı, hangisini almamı tavsiye edersiniz?

1711278689322.png

1711278697035.png

xDrive 15'li deri olduğu için bir süre sonra soyulacaktır. Yani xDrive15'li önermem. xDrive toryum alabilirsiniz.

Kumaş evet ikisi arasında 200 TL fark atıyor oda önemli değil daha sağlamsa 15 liyi alacağım.
Sağlamlık açısından çok bir fark olacağını sanmıyorum. Sadece Toryum'un bir kısmı deri bir kısmı kumaş, 15Li Plus tamamen kumaş. Toryum'da deri terletir desem vücudun deydiği kısımlar kumaş, sadece kafa kısmı deri, etkisi olmaz gibi. Toryum'un deri kısımları soyulabilir. Hangisinin görünüşü hoşuna gittiyse onu al. Ben tercihimi 15Li Plus olarak kullanırdım.

Kumaş evet ikisi arasında 200 TL fark atıyor oda önemli değil daha sağlamsa 15 liyi alacağım.

Hocam 2 ay önce toryum aldım. Gayet rahat olduğunu düşünüyorum. Ayakları vs kaliteli. Arkadaşımda benimle aynı dönemde Hawk fabv4 aldı ve onun evine gittikçe onu da deniyorum. Ve şunu kesinlikle söylemeliyim ki Hawk çok daha iyi. Ama toryum da üzmez. 15liyi bilmiyorum denemedim. Boy 1.86 kilo 75.

Hocam 2 ay önce toryum aldım. Gayet rahat olduğunu düşünüyorum. Ayakları vs kaliteli. Arkadaşımda benimle aynı dönemde Hawk fabv4 aldı ve onun evine gittikçe onu da deniyorum. Ve şunu kesinlikle söylemeliyim ki Hawk çok daha iyi. Ama toryum da üzmez. 15liyi bilmiyorum denemedim. Boy 1.86 kilo 75.

Hawk'lara baktımda xDrive daha kalın geldi gözüme yoksa benmi öyle gördüm v serisi hep ince geliyor.

Geri
Yukarı