xDrive 15'Li vs XPrime King

@NeocruZZ dansite(DNS) bir yoğunluk birimidir dansite (DNS) sadece süngerin kalitesini gösterir. Oyuncu koltularında genelde 60+ DNS dökme sünger kullanırlar 60+ DNS altı oyuncu koltuğu almayın, yanlış hatırlamıyorsam bazı firmalar dökme sünger bile kullanmıyor örneğin: Rampage markasının bir modelinde 2 ay içerisinde oturulan yerde çökmeler yaşayan birçok insan var, alırken dikkat etmek lazım. Kilo ve boy olarak 15'li olabilir fakat şunu belirtmek isterim 15'li modelinin oturma alanı 45cm XPrime king ile aynı ama yükseklik daha alçaktır, önemli olan sizin kalça genişliğiniz, kimi insanın kalçaları daha iri olabiliyor ve inan rahatsızlık duyarsın seni sıkıştırır. Bu yüzden net bir şey diyemem, Haziran ayından beri xDrive fırtına modelini kullanıyorum ne göçme ne kolçaklarda kırılma olmadı ve COVID sebebi ile evden çalışıyorum günde 12 saat bazen daha fazla oturduğum oluyor. Kolçaklardan bahsetme sebebim XPrime king modelinde insanlar otururken kolçaklardan destek aldıklarında çoğu kişi kırdığını belirtmiş sebebi iç kısmı plastik olması, değiştirdiler mi hala aynı sistemmi bilmiyorum, 15'li kolçakları fırtına modelinden farklı iç kısmı plastik olabilir onunda bir araştırın derim xDrive markasında 2 tür kolçak var.

Not: XPrime king ilk çıktığında fiyat olarak düşündürdü insanları ha kalite olarak xDrive kadar yok kim ne derse desin ben şahsen 2 koltuğuda denedim ve artık kendileri de uçuşa geçmiş 1500 ₺ king modeli 15'li 1400 ₺ ben şahsen xDrive alırdım 100₺ pahalı olsa bile, zamanında XPrime videolarını çeken arkadaş artık sahibimi çalışanımı bilmem forumlarda ve burada hesap açıp az kötülemedi diğer markaları. Bizde biraz şıkıştırınca gakguk edip kayboldu ortalıktan. XPrime koltuklarını 55DNS ile satışa sürüp sattı millete şu an 60DNS olarak satıyorlarmış ama ben o adamın söylediği hiçbir lafa inanmıyorum, bu benim şahsi fikrimdir.

Hocam xDrive Akdeniz almayı düşünüyorum. Aynı özelliklerde XPrime King 500 TL kadar daha ucuz. Bunun nedeni tam olarak nedir?

Yaklaşık 8 aydır xpirme king kullanıyorum. xDrive kullanmadığım için onunla ilgili yorumum olamaz ama gerçekten rahat bir koltuk sağlam daha önce normal bir ofis sandalyesiyle otururdum popom baldırım inanılmaz ağrırdı belim aynı şekilde şimdi bunları yaşamıyorum oyun veya süreli PC başında oturan insanlara rahat koltuk her zaman şart, ben oyun oynarken kalçamı çok hareket ettiren biriyim sürtünme fazla oluyor haddinden fazla derilerinde herhangi bir esneme sürtünme izi yok kalçamı yukarıya kaldıracağım zamanda sürekli kolçaktan destek alırım ne bir kırılma ne de bir esneme olmadı ama alacaksanız tavsiyem yeni modeli var deri olmayan onu alın terletme kaçınılmaz oluyor sıcak havalarda. xDrive ile arasında fark yok veya az ise tercih tabi ki sizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı