xDrive anka alınır mı?

Bütçe
7000
Hocam arkada bel destek yastığı var ve çok iyi iş görüyor. Çok bel ağrısı yaşayan birisi olmasam da eskiden sandalyede otururken belim ağrıyodu fakat bu koltukta 6-7 saat oturmama rağmen böyle bir durum söz konusu olmadı. Ben şahsen çok memnunum.

Ama bu da yine tamamen kişisel bir yorum, boy ve kilonuza göre durum değişebilir.

Şu anda kullanıyorum hocam gayet memnunum fakat kurulumu çok zorladı tek başıma . Ürünün kumaş olanını kullanıyorum bende gayet rahat 15 gündür kullanıyorum şimdilik memnunum. Ama bana gelen kargoda 1 adet vida eksik çıktı ve gönderdikleri alyan çok dandikti kendi malzememi kullandım. Firmaya wp üzerinden yazmama rağmen geri dönmediler bu eksik için . Bi sorun olursa dönerler mi müşteri desteği nasıl ondan emin olamadım. Onun dışında öneririm.
Hocam, konuma gelir misiniz?

Arkadaşlar ürünü 1 ay oldu tam olarak kullanıyorum. Ama maalesef bayağı sıkıntılı çıktı ki dün xdrive Ankara şubesine de gittim. Hiçbir şey yapmadılar 50 km yol gittim yaptıkları şey aynı benim yaptığım gibi yan mekanizmaları sıkıştırmak oldu boşu boşuna yakıt harcadım. Ürün daha 1. ayı dolmadan sabitken arkaya doğru boşluk hissiyatı vermeye başladı firmayla görüştüm esneme payı diye bir şey var dediler . Şimdiden gıcır gıcır ses geliyor alt mekanizmalardan. Firmaya alt mekanizma için yedek parça talebinde bulundum arızalı diye ama kendileri bunun normal olduğunu falan söylediler. Alyan takımı bile aldım belki 5 defa söktüm baştan kurdum ama nafile. Kısacası 7000 tl para verdim ama keşke 300-500’e fileli bir çalışma koltuğu alsaydım. İlk kez oyuncu koltuğu aldım ve inanılmaz pişmanım maalesef.

Arkadaşlar ürünü 1 ay oldu tam olarak kullanıyorum. Ama maalesef bayağı sıkıntılı çıktı ki dün xdrive Ankara şubesine de gittim. Hiçbir şey yapmadılar 50 km yol gittim yaptıkları şey aynı benim yaptığım gibi yan mekanizmaları sıkıştırmak oldu boşu boşuna yakıt harcadım. Ürün daha 1. ayı dolmadan sabitken arkaya doğru boşluk hissiyatı vermeye başladı firmayla görüştüm esneme payı diye bir şey var dediler . Şimdiden gıcır gıcır ses geliyor alt mekanizmalardan. Firmaya alt mekanizma için yedek parça talebinde bulundum arızalı diye ama kendileri bunun normal olduğunu falan söylediler. Alyan takımı bile aldım belki 5 defa söktüm baştan kurdum ama nafile. Kısacası 7000 tl para verdim ama keşke 300-500’e fileli bir çalışma koltuğu alsaydım. İlk kez oyuncu koltuğu aldım ve inanılmaz pişmanım maalesef.
Böyle yazıları okuyunca koltuk almaktan vazgeçiyorum.Güvenecek firma kalmadı.

Böyle yazıları okuyunca koltuk almaktan vazgeçiyorum.Güvenecek firma kalmadı.
Yani hocam durum belki benden ibarettir diye düşündüm ama araştırınca bir çok kişi bu tarz sorunlarla karşılaşmış. Firma iyi niyetlidir veya farklı bir şey ama şunu öğrenmiş oldum ki orta düzey sağlam bir ofis koltuğu fazlasıyla iş görecektir "gaming, oyuncu" ibareleri sadece kandırmacadan ibaretmiş onu gayet iyi gördüm. 2 yıl garanti vb. safsata satış mağazasında bile bi alt takımı değiştirelim bakalım sorun onda mı demek yerine sadece yandaki 4 adet iki sağda iki solda ki vidayı yerine geri taktılar. Bütün ürünlerimizde olabiliyor bu durum dediler. Esneme payı diye bir şey illa ki vardır kabulüm zaten buna ama daha yepyeni bir üründen bu kadar gıcırtı sabitken yaslandığında 3-5 cm lik oynama olması ileriki dönemde kalite anlamında çok büyük soru işaretleri bıraktı aklımda. Naçizane tavsiyem bu ürünler asla bu paraları hak etmiyorlar kesinlikle orta ve orta üstü bir ofis koltuğu ve bel desteği almanız işinizi oldukça görecektir.

Yani hocam durum belki benden ibarettir diye düşündüm ama araştırınca bir çok kişi bu tarz sorunlarla karşılaşmış. Firma iyi niyetlidir veya farklı bir şey ama şunu öğrenmiş oldum ki orta düzey sağlam bir ofis koltuğu fazlasıyla iş görecektir "gaming, oyuncu" ibareleri sadece kandırmacadan ibaretmiş onu gayet iyi gördüm. 2 yıl garanti vb. safsata satış mağazasında bile bi alt takımı değiştirelim bakalım sorun onda mı demek yerine sadece yandaki 4 adet iki sağda iki solda ki vidayı yerine geri taktılar. Bütün ürünlerimizde olabiliyor bu durum dediler. Esneme payı diye bir şey illa ki vardır kabulüm zaten buna ama daha yepyeni bir üründen bu kadar gıcırtı sabitken yaslandığında 3-5 cm lik oynama olması ileriki dönemde kalite anlamında çok büyük soru işaretleri bıraktı aklımda. Naçizane tavsiyem bu ürünler asla bu paraları hak etmiyorlar kesinlikle orta ve orta üstü bir ofis koltuğu ve bel desteği almanız işinizi oldukça görecektir.
Deneyimlerinizi paylaşmanız iyi olmuş hocam, alacak arkadaşlar için fikir olur. Ben aldım ancak 1 hafta kullanabildim, kullanarak göreceğiz ne kadar iyi olduğunu. Bende şu an bir sorun yok ama ileride çıkar mı bilemem. Umarım pişman etmez.

Yani hocam durum belki benden ibarettir diye düşündüm ama araştırınca birçok kişi bu tarz sorunlarla karşılaşmış. Firma iyi niyetlidir veya farklı bir şey ama şunu öğrenmiş oldum ki orta düzey sağlam bir ofis koltuğu fazlasıyla iş görecektir "Gaming, oyuncu" ibareleri sadece kandırmacadan ibaretmiş onu gayet iyi gördüm. 2 yıl garanti vb. safsata satış mağazasında bile bir alt takımı değiştirelim bakalım sorun onda mı demek yerine sadece yandaki 4 adet iki sağda iki solda ki vidayı yerine geri taktılar. Bütün ürünlerimizde olabiliyor bu durum dediler. Esneme payı diye bir şey illaki vardır kabulüm zaten buna ama daha yepyeni bir üründen bu kadar gıcırtı sabitken yaslandığında 3-5 Cm'lik oynama olması ileriki dönemde kalite anlamında çok büyük soru işaretleri bıraktı aklımda. Naçizane tavsiyem bu ürünler asla bu paraları hak etmiyorlar kesinlikle orta ve orta üstü bir ofis koltuğu ve bel desteği almanız işinizi oldukça görecektir.

Bende sizin bu yazınızı görünce korktum çok bariz bir sallanma oluyor mu arka tarafta

@Layspa Umarım pişman etmez hocam dediğiniz gibi.
@Osaka01 Hocam sallanmadan ziyade boşlukta kalma durumu var yani yaslandınız diyelim pozisyon değiştirip öne doğru eğildiğiniz an koltuk alttaki sallanma fonksiyonu açık gibi bi anda öne gelebiliyor bu yaklaşık 3 cm civarı bir oynama ama ilerde ne olacağını bilemiyorum ve bu şekilde bile rahatsızlık veriyor. Umuyorum ki sizlerin koltuklarınızda asla böyle bir sorunla karşılaşmazsınız bana da büyük bir tecrübe oldu.

@A.Aktan merhaba hocam. Bende Anka kumaş modelini almak istiyorum ve yorumları okurken buraya geldim. Şuan ofisdekeki 2000-3000 dolarlık bir sandalyede oturuyorum. Sorunun üzerine bende bu sandalyede denemek istedim ve aynı sorunun benim sandalyemde olduğunu fark ettim. Benim için sorun değil bu olay ama tabi aynı sorun mu teyit etmem lazım. 3-4 cm lik pay sadece sırt kısmında mevcut değil mi ? Oturak kısmında her hangi bir oynama mevcut değil ?

Geri
Yukarı