xDrive Anka vs Calitte vs Zio

MirkwoodJR

Decapat
Daha fazla  
xDrive Anka
Calitte
Ve Zio (bu arada Zio'nun sitesini hiç beğenmedim ürünler net değil oluşturma ekranı var falan, Zio öneren hangi model olduğunu neleri eklememi önerdiğini de söylerse sevinirim)

Bu üçü arasında kaldım. Ayırdığım bütçe 7-10k arası. Boyum 187 kilom 100. fiyatını hak eden bana uygun olduğunu düşündüğünüz modeli söylerseniz sevinirim.

Anka 7.200 tl iken zio dediğiniz özelliklerle beraber 11.000 tl lere yükseliyor. Aradaki 3.000 tl farka değer mi gerçekten %50 fiyat farkı var.

Kodu bilmiyordum %10 indirimle 9küsür bine düştü. Teşekkür ederim 🤩

Hawkın çok ince bi yapısı olduğunu biraz sert olduğunu duydum. Exvega aslında çok iyi duruyor ama kullanıcı yorumlarını okudum ve vazgeçtim pişman olan çok kişi varmış malzeme kalitesinde sıkıntı var sanırım.
Zio ve xdrive için çok fazla kötü yorum duymadım demek ki iyiler gerçekten.
Callite için hiç yorum yok nerdeyse forumda ama ürün yorumları gayet güzel onun da hala karar veremiyorum ne zor işmiş koltuk almak 😄

Calitte 6.500 tl ye düşmüş ve 3 taksit.
Zio indirimle beraber 10.000tl ve taksit yok.
Gerçekten aradaki farka değer mi karar veremiyorum

Son düzenleme:
Kodu bilmiyordum %10 indirimle 9küsür bine düştü. Teşekkür ederim 🤩

Hawkın çok ince bi yapısı olduğunu biraz sert olduğunu duydum. Exvega aslında çok iyi duruyor ama kullanıcı yorumlarını okudum ve vazgeçtim pişman olan çok kişi varmış malzeme kalitesinde sıkıntı var sanırım.
Zio ve xdrive için çok fazla kötü yorum duymadım demek ki iyiler gerçekten.
Callite için hiç yorum yok nerdeyse forumda ama ürün yorumları gayet güzel onun da hala karar veremiyorum ne zor işmiş koltuk almak 😄

Calitte 6.500 tl ye düşmüş ve 3 taksit.
Zio indirimle beraber 10.000tl ve taksit yok.
Gerçekten aradaki farka değer mi karar veremiyorum
Zio'da taksit var idi en son, bir tekrar bakar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı