xDrive fırtına alınır mı?

Efems

Centipat
Daha fazla  
Koçtaş'ta 9 taksit peşin fiyatına ama koltuk fiyatı 8k.
Outlet ürün satan bir mağaza da Rampage KI-R72 woof bu model var 6k. Eğer Rampage alırsam yanına ayrıca yanına masaj yastığı alacağım ama xDrive alırsam yalnızca koltuk sizce hangisini almalıyım?

Koçtaş'ta 9 taksit peşin fiyatına ama koltuk fiyatı 8k.
Outlet ürün satan bir mağaza da Rampage KI-R72 woof bu model var 6k. Eğer Rampage alırsam yanına ayrıca yanına masaj yastığı alacağım ama xDrive alırsam yalnızca koltuk sizce hangisini almalıyım?
Ben Rampage aldım pişmanım. Orta direği yere sürtüyor şuan. Müşteri hizmetleri de destek vermiyor.

Zio Gaming bakabilirsiniz aslında. Deri koltuk ASLA önermem.

Materyal kısmından kumaş seçerseniz oturma ve sırt bölgesi kumaş diğer kısımlar deri oluyor.

Kupon kodu: BBL.

1698532527092.png

Bu şekilde kâfi gibi. Kol 2D olabilir. Kurmayı biliyorsanız kurulu gelsin tikini kaldırın, 300 TL fiyat azalır.

Zio Gaming bakabilirsiniz aslında. Deri koltuk asla önermem.

Materyal kısmından kumaş seçerseniz oturma ve sırt bölgesi kumaş diğer kısımlar deri oluyor.

Kupon kodu: Bbl.

Eki Görüntüle 1994520

Bu şekilde kâfi gibi. Kol 2D olabilir.

Hocam yastıklar deri mi peki?
Marka kaliteli mi bir de?

Hocam yastıklar deri mi peki?
Yastıkların ortası kumaş sağ sol deri.

Komple kumaş olanı da var. Kumaş Oyuncu Koltuğu | Zio Gaming | Premium Oyuncu Koltuğu Gaming Chairs

Bunu alırsanız, komple her yer kumaş oluyor.

Marka kaliteli mi bir de?
Zio Gaming aktif olarak 1 yıl kullanıyorum ve piyasadaki neredeyse bu bütçeye en iyi oyuncu koltuklarını ürettiklerini söyleyebilirim. XDrive'dan çok daha iyi. Zaten bir çok yayıncı vb Zio tercih etmekte.

Komple kumaş olanı da var. Kumaş Oyuncu Koltuğu | Zio Gaming | Premium Oyuncu Koltuğu Gaming Chairs

Zio Gaming aktif olarak 1 yıl kullanıyorum ve piyasadaki neredeyse bu bütçeye en iyi oyuncu koltuklarını ürettiklerini söyleyebilirim. XDrive'dan çok daha iyi. Zaten birçok yayıncı vb zio tercih etmekte.

Sağ olun hocam markayı yeni keşfettim.

Zio Gaming aktif olarak 1 yıl kullanıyorum ve piyasadaki neredeyse bu bütçeye en iyi oyuncu koltuklarını ürettiklerini söyleyebilirim. XDrive'dan çok daha iyi. Zaten birçok yayıncı vb zio tercih etmekte.

Hocam kol desteği nedir ya tam anlamadım çok işe yarıyor mu?

XDrive'ın gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum. Hawk kullanıyorum memnunum.

Xdrive gereksiz pahalı. Rampage markasına para verilmez. Yukarıda bahsedildiği gibi Zio alınabilir. Deri Gaming modelini kullanıyorum, yaz aylarında terletme problemi her koltukta olduğu maalesef mevcut. Sağlam ve kaliteli malzeme.

Yeni konular

Geri
Yukarı