xDrive Hira vs Hawk Gaming Chair Fab V4

Tati80

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu iki marka model arasında kararsız kaldım. Amazon sitesinden peşin fiyatına taksitle alabileceğim için başka markalara bakamıyorum. Hangisini almamı tavsiye edersiniz? Linklerini bırakıyorum. Şimdiden teşekkürler Amazon.com.tr illa oyuncu koltuğu şart değil sağlam uzun ömürlü ofis koltukları'da olabilir 5000 TL'yi fazla geçmeden.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Bu iki marka model arasında kararsız kaldım. Amazon sitesinden peşin fiyatına taksitle alabileceğim için başka markalara bakamıyorum. Hangisini almamı tavsiye edersiniz? Linklerini bırakıyorum. Şimdiden teşekkürler Amazon.com.tr

Hira biraz daha geniş duruyor, kendi vücüt ölçülerine göre seçmen mantıklı olacaktır. Hemen hemen aynı kalite zaten bu tarz ürünler.

Hira biraz daha geniş duruyor, kendi vücüt ölçülerine göre seçmen mantıklı olacaktır. Hemen hemen aynı kalite zaten bu tarz ürünler.

İkisine de uygunum sanırım 176 boy 76 civarı kilo xDrive da bel boşluğu olmaması ve daha sağlam bir duruş havası var olması gibi bir avantajı var sanki.

XDrive'ı bilmiyorum ama galiba Hawk'ın kronik sıkıntısı olarak sol kol koyma yeri sağa göre daha alçakta kalıyor, onun dışında pek bir sorununu görmedim.

Abartı bir sorun değildir tahminimce belki bazılarına öyle denk gelmiştir değişim yaparlar.

Hira an itibarıyla 4999 TL'den 8700 olmuş alınmaz.

Son düzenleme:
İkisine de uygunum sanırım 176 boy 76 civarı kilo xDrive da bel boşluğu olmaması ve daha sağlam bir duruş havası var olması gibi bir avantajı var sanki.

Abartı bir sorun değildir tahminimce belki bazılarına öyle denk gelmiştir değişim yaparlar.

Hira an itibarıyla 4999 TL'den 8700 olmuş alınmaz.
Bugün yine 4999 gözüküyor alacaklara duyrulur. Bende alsam mı demiyor değilim takipteyim ama alınır mı bilemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı