Hawk Gaming Chair Fab V4 vs xDrive Toryum

Bütçe
5000

Şerif Metehan

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3500X - Sapphire Nitro+ 6600XT - Apacer Panther 16GB(8x2) 3000MHz - DeepCool 650W PF650 80+ - MSI B450M-A PRO MAX
Merhaba arkadaşlar. Oyuncu koltuğu almayı planlıyorum fakat 2 seçenek arasında kaldım. Ve bir türlü karar veremedim. Sizlerin fikirleri doğrultusunda bir karar verip almayı düşünüyorum. İki koltuğun artıları eksileri nedir kullanan veya bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba? Sizce hangisini almalıyım? Benim için önemli unsurlardan birisi metal ayak mekanizması ve ikisinde de aynı şekilde metal malzeme var. Gerçekten çok kararsız kaldım bugün akşam bir tanesini seçip sipariş vermeyi düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum.

Toryum var bende suan memnunum. Fiyat olarak birbirine yakın diye hatırlıyorum. O kadar para verdikten sonra xdrive kalitesine vermeni öneririm.

Toryum var bende şu an memnunum. Fiyat olarak birbirine yakın diye hatırlıyorum. O kadar para verdikten sonra xDrive kalitesine vermeni öneririm.

Ne kadar süredir kullanıyorsunuz acaba? Herhangi bir olumsuz durum yaşadınız mı?

Geri
Yukarı