Xdrive Kasırga vs Aerocool AC120B

Bu ikisinden hangisini önerirsiniz?

• Xdrive Kasırga

Oy: 2 33,3%
  • Aerocool AC120B

Oy: 4 66,7%

• Oy verenlerin toplamı
    6

Arthas Menethil

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | Asrock AMD RX6700 Xt Challenger D | Gigabyte B550M D3SH | XPG D10 2x8 GB 3200 MHz | Kioxia Exceria 1TB | Toshiba 1TB 5200 RPM | Deepcool CC560 | COOLER MASTER MPE 750W +80 Bronze | Asus VP249QGR
Şu an kullandığım hem boynumu hem sırtımı berbat bir hale getirdi iki ürün arasında kaldım, siz hangisini önerirsiniz? Farklı önerilere de açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasırga kullanmadım ama, xDrive'ın daha önce 1453 modelini kullanmıştım, Allahtan dolar yükseldi fiyatı uçtuda, 2.elde olsa zararsız sattım. (sözde %100 yerli malı, dolarla dikiyor) yani marka "Yerli malı" lafıyla pazarlama politikası güdüyor. Yabancı menşeili ürünler ile aynı fiyat sekmentinde, kalite ise orta.

Şuan Kasırga 1400 TL.
Aerocool ise 1250 TL.

Aerocool'da olupta, Kasırga'da olmayan hiçbirşey yoktur. Ama Aerocool'da olup, Kasırga'da olmayan şey çoktur. Gerekli sitelerdeki ürün açıklamalarından incelerseniz göreceksiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı