xDrive oyuncu koltuğu koku problemi

Chrisvayne

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 4 gün önce teslim aldığım oyuncu koltuğum 2 gündür öyle bir kokuyor ki üstüne hangi eşorfmanla otursam üstüne siniyor ve evi çok kötü bir koku alıyor. Tüm forumlara baktım böyle bir sorun yaşayan olmamış, mail attım cevap bekliyorum sizce koltuk kısmını değiştirirler mi? Ya da bu koku nasıl gider?

Arkadaşlar merhaba. 4 gün önce teslim aldığım oyuncu koltuğum 2 gündür öyle bir kokuyor ki üstüne hangi eşorfmanla otursam üstüne siniyor ve evi çok kötü bir koku alıyor. Tüm forumlara baktım böyle bir sorun yaşayan olmamış, mail attım cevap bekliyorum sizce koltuk kısmını değiştirirler mi? Ya da bu koku nasıl gider?
İyi günler. 2 gün önce sipariş ettiğim koltuk elime ulaştı ve bende de aynı sorun var malesef. Yıkadım deterjanla sildim ama yine de koku çıkmadı. Bir çözüm bulabildiniz mi acaba ?

Merhabalar. Koku problemini giderebildiniz mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı