xDrive sancak bilgisayar koltuğu alınır mı?

Bu ürünü temiz ikinci el olarak 500 TL'ye alacağım. Sizce alınır mı?

Git yeni bir ofis koltuğu al mümkünse bazı yerlerini değiştirebilecek birinden al ayrıca. Mesela benimkinin tekerlekleri çok fazla hızlı hareket ettiğimden ters hareket edince kırıldılar. Değiştireceğim bende. Dediğim gibi parçaları değişen bir yerden alırsan senin için daha iyi olacaktır. Aynı fiyata daha ergonomik daha az terleten bir fileli koltuk senin için çok iyi olur.

Git yeni bir ofis koltuğu al mümkünse bazı yerlerini değiştirebilecek birinden al ayrıca. Mesela benimkinin tekerlekleri çok fazla hızlı hareket ettiğimden ters hareket edince kırıldılar. Değiştireceğim bende. Dediğim gibi parçaları değişen bir yerden alırsan senin için daha iyi olacaktır. Aynı fiyata daha ergonomik daha az terleten bir fileli koltuk senin için çok iyi olur.
Aslında koltuğum var. Bunu uygun buldum diye kaçırmamak istemiştim.

Aynı fiyata daha ergonomik daha az terleten bir fileli koltuk senin için çok iyi olur.
500 TL fiyata bundan daha iyi bir koltuk alamaz. Ben Xdrive Fırtına kullanıyorum. Ofis koltuklarından çok daha rahat. Sadece arkaya yatırırken deri sürtmesinden dolayı gıcırtı var. Diğer modellerde yok diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı