xDrive vs Hawk

sanirimiso

Hectopat

Hangisini almalıyım?

Boy 170 kilo 60.

175 boy, 80 kiloyum. 5 aydır Hawk v4 kullanıyorum. Gözüm kapalı tavsiye ederim. Evden çalışıyorum. 8-18 arası işim gereği bilgisayar başındayım, sonrasında da birkaç saat daha bilgisayar başındayım. :)

Kumaş olması çok önemli. Bundan önceki "deri" olan oyuncu koltuğum 1-2 sene içinde soyularak döküldü. Atmak zorunda kaldım.

Hawk'ın satış sonrası desteği de çok iyi.

Xdrive Fırtına kullanıyorum ve benim aldığım modelde kronik sıkıntı varmış yaslanırken sırt kısmı oturma kısmının derisine sürtüyordu aparatlarla düzeltildi ve yeni satılan Fırtına modelleri farklı bir mekanizmaya geçilmiş yani artık o sorun yok. Koltuk eğer boyunuza ve ölçünüze göre seçerseniz çok rahat ama sıcak havalarda eğer 3 saatin üzerinde kalkmadan oturursanız terleme yapıyor, yani yaşadığınız yer sıcak bir bölgeyse sıkıntı çekebilirsiniz. Koltuğu 1 yıldır kullanıyorum ve herkesin dediği gibi soyulma gibi bir olay olmadı ve olacak gibi durmuyor. Deneyerek ve ortam sıcaklığını hesaba katarak vücut yapınıza uygun olanı almanız daha doğru olabilir.

Ben xDrive'nin en iyi pahalı ve en iyi denilen ALTAY modelini aldım 5 para etmez. ilk koltukta leş gibi koku vardı, koltuk değişti koku devam etti, kolçak bozuk çıktı, koltuk sabitken çok sallantı var ve koltuktan aşağıya kayıyordum en sonunda iade edip kurtuldum.

Ben xDrive'nin en iyi pahalı ve en iyi denilen ALTAY modelini aldım 5 para etmez. ilk koltukta leş gibi koku vardı, koltuk değişti koku devam etti, kolçak bozuk çıktı, koltuk sabitken çok sallantı var ve koltuktan aşağıya kayıyordum en sonunda iade edip kurtuldum.

Edit : Konu ve mesaj silinmediği için yazıyorum.

Firma sorunu çözüp ücret iadesinde bulundu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı