xDrive vs Hawk

Bütçe
2500-3000

BaranSkywalker

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, birkaç tane oyuncu koltuğu arasında kaldım. Bunlardan herhangi birini kullanan veya tavsiyede bulunmak isteyen varsa yardımcı olabilir mi? Uzun süre bilgisayar başında vakit geçiriyorum. (1.82 cm 70kg'yim).

Son düzenleyen: Moderatör:
5 6 Aydır Hawk Fab V5 kullanıyorum ve aşırı memnunum, otururken çok rahat ediyorum ve hiçbir sıkıntı yaşamadım şuana kadar. Kurulumu gayet kolay ve kumaş olması çok iyi terletme yapmıyor.

Kendi kullandığım koltuğu tavsiye ederim. Umarım yardımı olur.

Kendi kullandığınız koltuk, konu sahibinin bütçesinin 2 katı olduğu için bence yardımı olmaz.

V4 versiyonunu alacağımda neden 3600 TL şu anda 2600'e iner mi acaba yakında?

Ben aldığımda indirimdeydi. 2600'e aldım ben. Bir süre sonra indirim bitti, birkaç gün sonra tekrar indirime girdi. Sağı solu belli olmuyor anlayacağınız. Tavsiyem riske girmeyip attığım modeli 2600 TL'ye almanız olacaktır.

5 6 aydır Hawk Fab V5 kullanıyorum ve aşırı memnunum, otururken çok rahat ediyorum ve hiçbir sıkıntı yaşamadım şu ana kadar. Kurulumu gayet kolay ve kumaş olması çok iyi terletme yapmıyor.

Kanka şu an hala kullanıyor musun? Bir de ağrı yapıyormuş 3 4 saat oturmalarda. Var mı öyle bir durum?

Yeni konular

Geri
Yukarı