xDrive vs Hawk

Serhan ansen

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, koltuk almak istiyorum ama hangi markayi alsam karar veremedim bilemiyorum model olarak da bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

Hocam bende aynı durumdayım biraz param var ama ben 3 marka arasında kaldım. 2'si yazılı bir de rampage 15'li seri koltuğu var kararsızım yani.

Tam bu konuyu açacaktım birisi açmış, Hawk birçok modele sahip ama fiyatı hep aynı, aralarındaki farkı bulamadım.
Aynen öyle kararsızım

Hocam bende aynı durumdayım biraz param var ama ben 3 marka arasında kaldım. 2'si yazılı bir de rampage 15'li seri koltuğu var kararsızım yani.
Hawk V3 V6 yada xdrive toryum hoşuma gitti şuan ve hangisini almalıyım sizde

Son düzenleme:
Ben xDrive'nin en iyi pahalı ve en iyi denilen ALTAY modelini aldım 5 para etmez. ilk koltukta leş gibi koku vardı, koltuk değişti koku devam etti, kolçak bozuk çıktı, koltuk sabitken çok sallantı var ve koltuktan aşağıya kayıyordum en sonunda iade edip kurtuldum.

Ben xDrive'nin en iyi pahalı ve en iyi denilen ALTAY modelini aldım 5 para etmez. ilk koltukta leş gibi koku vardı, koltuk değişti koku devam etti, kolçak bozuk çıktı, koltuk sabitken çok sallantı var ve koltuktan aşağıya kayıyordum en sonunda iade edip kurtuldum.

Edit : Konu ve mesaj silinmediği için yazıyorum.

Firma sorunu çözüp ücret iadesinde bulundu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı