Xenforo 2.0 Yeni Temalara Nasıl Geçilir?

Şu an hangi temayı kullanıyorsunuz? En eski temayı kaldırdık. XenForo 1'den kalan tek tema XenForo 2 teması. XenForo 2 teması dışında 2 tema daha var. Buna forumun en aşağı kısmından "Varsayılan Stil" yazana basarak değiştirebilirsiniz.

Hocam bende hala eski arayüz nasıl yenisine geçebilirim?
Geçen gün Xenforo 2.0 arayüzünün mobil uygulamaya da geleceğini söylediler moderatörler sana gelmedi mi? Ben mobil uygulama kullanmıyorum. Aynı günde yeni arayüzün mobil uygulamaya da geleceği söylendi.

Geçen gün Xenforo 2.0 arayüzünün mobil uygulamaya da geleceğini söylediler moderatörler sana gelmedi mi? Ben mobil uygulama kullanmıyorum. Aynı günde yeni arayüzün mobil uygulamaya da geleceği söylendi.
Banada öyle dendi ama hala eski yeşil tema var telefonumda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu an hangi temayı kullanıyorsunuz? En eski temayı kaldırdık. XenForo 1'den kalan tek tema XenForo 2 teması. XenForo 2 teması dışında 2 tema daha var. Buna forumun en aşağı kısmından "Varsayılan Stil" yazana basarak değiştirebilirsiniz.
Hocam ben Technopat mobil derken Play Store'daki mobil uygulama hakkında konuşuyorum ve orada öyle bir kısım yok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı