XenForo İçin Hosting Firma Önerisi

• Konuyu başlatan Canberk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 1B
C

CPlOvEr

Ziyaretçi
XenForo forum kurmak istiyorum. Ama önce hosting ve domain almak gerekiyor. Sadece forum kuracağımı göz önüne alarak uygun fiyatlı, kaliteli hosting ve domain servisi veren firma istiyorum. Bu firmanın iyi olduğunu söylüyorlar. Önerir misiniz? @Recep Baltaş

Ayrıca sadece firma önerisi değil, opsiyon önerinizi de bekliyorum. Bir forum için olacak. Ve hangi opsiyonun yeterli olacağı konusunda hiçbir fikrim yok. XenForo'ya uyumlu, güzel bir hosting ve domain önerinizi bekliyorum. Opsiyonu da dahil olmak üzere. @Recep Baltaş @Murat5038
Güncelleme: Birde Windows veya Linux hostingi neye göre seçmeliyim? MySQL Veritabanı, Sub Domain, .NET (* Windows Platform), diye şeyler var. Bunlar nedir? Açıkçası yapacağım işi söyleyeyim, sizde ona göre önerinizi yapın. XenForo lisansı satın alacağım. XenForo'yu kurmak için de hosting ve domain almam gerekiyor. Özellikle disk alanı konusunda hiçbir fiktim yok. 500 MB olanlar da var. Yani forumun içeriği ne kadar tutar, onu da bilmiyorum. İleriye dönük düşünerek, uygun fiyatlı, kaliteli hosting ve domain servisi veren, bunun yanında paket önerisi de yapmanızı rica ediyorum. Teşekkürler...

Php calistiran her hosting olur...
Hostgator hatchling paket yillik 39 Dolara indi... Ordan alabilirsiniz...

Ha birde shared hosting'mi VDS'mi onu bileydiniz iyiydi...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı