XenForo korsan kullanılırsa sorun çıkar mı?

Hayır bir sorun çıkmaz. Eğer null dosyaları aldığın site veya kişi içine bir şey gömmediyse bir şey olmaz. XenForo 2 yıldır bu işin arkasını kovalamıyor çünkü çok büyüdü. Yasal olarak da bir sıkıntı çıkmaz yani. 6-7 yıldır hep null kullandım bir sorun olmadı hiç.
Null olunca ne oluyor?
Ayrıca kendi canlı sitemizde kullansak fark edilir miyiz ve ceza yer miyiz?

@die senin düşüncen nedir?
Dediğim gibi fark edilseniz de bir şey değişmez. Ben elimle lisanssız ürün kullanımını şikayet etmiştim adamlar göre göre sesini çıkarmadı. Ha büyür de XenForo'nun şikayeti sonrasında yüksek miktarda gelir sağlayabileceği bir site olursa o zaman seslerini çıkarırlar. Ama unutmayın en önemlisi temiz bir nulled bulmak. :)

Dediğim gibi fark edilseniz de bir şey değişmez. Ben elimle lisanssız ürün kullanımını şikayet etmiştim adamlar göre göre sesini çıkarmadı. Ha büyür de XenForo'nun şikayeti sonrasında yüksek miktarda gelir sağlayabileceği bir site olursa o zaman seslerini çıkarırlar. Ama unutmayın en önemlisi temiz bir nulled bulmak. :)
Bir siteden indim. Anti-virüs uyarı vermedi. Kurulumu da yaptım. Hala içinde virüs olma ihtimali var mıdır?

Bir siteden indim. Anti-virüs uyarı vermedi. Kurulumu da yaptım. Hala içinde virüs olma ihtimali var mıdır?
EnXF'nin null dosyaları temiz orayı tavsiye ederim eğer uğraşmadıysan sitenin ayarlarına tekrar kurulum için. Shell olsaydı tespit ederdi fakat logger gibi şeyleri tespit edemez hosting sistemleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı