XenForo'da göz ardı edilemeyen hesapları göz ardı etme

Ozan Güven

Kilopat
Makaleler
5
Gerekli eklenti uBlock.

1637668929240.png

1637668948871.png

İlk satır konuları, ikinci satır mesajları engellemek için. İşiniz bitince apply changes'e tıklamayı unutmayın.
Kod:
##div[data-author="Ali Güngör"]
##article[data-author="Ali Güngör"]

1637668836315.png
1637668881684.png

Kendi filtresini yazmak isteyenler için kaynak:

• Ali Güngör ile bir derdim yok, en çok konu açan üye olarak aklıma geldiği için örnekte onu belirttim :)
  • Daha kısa ya da etkili bir filtre varsa önerilere açığım, şimdilik elimden bu kadarı geldi.
  • Patlayan tarayıcılardan, kaçan moderatörlük tekliflerinden, yediğiniz/yiyeceğiniz cezalardan ben sorumlu değilim. Kısıtlama karşıtı olduğum için böyle bir konu açma gereği duydum. Riskin size ait olduğunu bilerek kullanın.

Son düzenleme:
Bunun kategori engelleyeni de var mı? Konu dışı kategorisini engellesem internet deneyimim 10 kat güzelleşecek. Teknoloji amaçlı foruma giriyorum paso sağ tarafta "4 Yaşımdayım boyum 45 metre olur mu?", "Amcamın kızını hüpletsem nolur?" falan gibi konular çıkıyor...

Bunun kategori engelleyeni de var mı? Konu dışı kategorisini engellesem internet deneyimim 10 kat güzelleşecek. Teknoloji amaçlı foruma giriyorum paso sağ tarafta "4 Yaşımdayım boyum 45 metre olur mu?", "Amcamın kızını hüpletsem nolur?" falan gibi konular çıkıyor...
Sanki internet buradan ibaret 😁.

Sanki internet buradan ibaret 😁.
Youtube'da Channel Blockler ile uyuz olduğum kanalları engelleyebiliyorum, bütün sitelerde uBlock Origin ile reklamları engelleyebiliyorum ama foruma gelince zırva konuları görmek zorunda kalıyorum. Forum dışında internet deneyimim istediğim kıvamda.

Bunun kategori engelleyeni de var mı?
www.technopat.net##div:has( > div > div > ul > li > a:has-text(TurkNet))

Şunun yeni konular ve yeni mesajlar kutucuğundaki gereksiz mesajları silebilmesi lazım. TurkNet yerine görmek istemediğiniz kategorilerin adlarını yazıp deneyin bakalım. Merak ettim sonuçları.

Küçük büyük harf fark ediyormuş sanırım, ona da dikkat edin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı