Xeon 3440 görüntü vermiyor

Alihan Demircan

Hectopat
Daha fazla  
Xeon 3440 işlemci aldım. H55m s2v anakartıma taktığımda görüntü alamadım ama bilgisayarcıya götürdüğümde anakarta baska islemci takıp görüntü almıs, sizce sorun kesinlikle işlemcide mi?

Benim bildiğim o işlemcinin içinde herhangi bir dahili grafik birimi yok. Bu yüzden de görüntü alamıyorsundur.

Ekran kartı taktığın zaman alırsın görüntü.

Sorun işlemcide değil sorun sizin dahili grafik bulunmayan işlemcide görüntü almaya çalışmanızda.

ekran kartım var şuan kendi bilgisayarımda takılı taktığımda görüntü vermiyor ve klavye fareye ışık falan gelmiyor anlayamadım bi türlü sizce sorun işlemcide mi iade edeceğim aliexpresse

ekran kartında sorun yok
Benim bildiğim o işlemcinin içinde herhangi bir dahili grafik birimi yok. Bu yüzden de görüntü alamıyorsundur.

Ekran kartı taktığın zaman alırsın görüntü.

Sorun işlemcide değil sorun sizin dahili grafik bulunmayan işlemcide görüntü almaya çalışmanızda.

Ekran kartım var şu an kendi bilgisayarımda takılı taktığımda görüntü vermiyor ve klavye fareye ışık falan gelmiyor anlayamadım bir türlü sizce sorun işlemcide mi iade edeceğim AliExpress'e.

Ekran kartında sorun yok.

BIOS güncellemesini yaptığınıza emin misiniz?

Ayrıca işlemciyi bilgisayarcıya test ettirmediniz mi anakartı test ettirip?

BIOS güncellemesini yaptığınıza emin misiniz?

Ayrıca işlemciyi bilgisayarcıya test ettirmediniz mi anakartı test ettirip?

Ettirdim işlemci ile görüntü alamadığını söyledi işlemci bozuk dedi yine de bir sormak istedim.
BIOS güncellemeside yaptırdım yine olmadi sorun işlemcide gibi sanırım

Ettirdim işlemci ile görüntü alamadığını söyledi işlemci bozuk dedi yine de bir sormak istedim.
BIOS güncellemeside yaptırdım yine olmadi sorun işlemcide gibi sanırım.

Bu tür ayrıntıları keşke konuyu açarken belirtseydiniz.

Yani anlaşmazlık açın ürün bozuk çıktı diye videolu bir şekilde gösterin kusurlu üründen tam ücret iadesi yaparlar herhalde. Elinizde kalan işlemciyi de anahtarlık yaparsınız.

Modlu olmasına gerek yok diye biliyorum çünkü bu anakartlar 1156 pin sizin dediğiniz 775 pinlerde oluyor.

Bu tür ayrıntıları keşke konuyu açarken belirtseydiniz.

Yani anlaşmazlık açın ürün bozuk çıktı diye videolu bir şekilde gösterin kusurlu üründen tam ücret iadesi yaparlar herhalde. Elinizde kalan işlemciyi de anahtarlık yaparsınız.

Peki ürünü geri göndermeme gerek var mı yani bozuk ürün sadece para iadesi mi istemeliyim

Geri
Yukarı