Xeon 3440 overclock için anakart önerisi

Eren AK

Kilopat
Makaleler
21
Selamlar, bana Xeon 3440 işlemci ile O.C yapabileceğim bir anakart önerebilir misiniz? İlan olarak link bırakabilme şansınız var ise çok mutlu olurum. Bütçem maksimum 300 lira. Şimdiden çok teşekkürler.
4 GHz'e kadar O.C yapmayı planlıyorum.

Bu ikisi iyidir. Sakın ama sakın OC için Foxconn veya Esonic tarzı markalara bakmayın. ASUS'un da H55 - P55 anakartları iyidir fakat bu bütçede bulmak biraz zor. Gigabyte'da OC anlamında iyidir.

Bu işlemci benim arkadaşta var, OC yapınca kule tipi soğutucu ile bile 85 dereceyi görebiliyor. OC yaparken abartmamanı öneririm.

Bu ikisi iyidir. Sakın ama sakın OC için Foxconn veya Esonic tarzı markalara bakmayın. ASUS'un da H55 - P55 anakartları iyidir fakat bu bütçede bulmak biraz zor. Gigabyte'da OC anlamında iyidir.
İlkinin bir RAM slotu bozukmuş, onu eledim. O anakartı Letgo'da buldum 300 TL'ye. 2. azcık pahalı geldi.
Bu işlemci benim arkadaşta var, OC yapınca kule tipi soğutucu ile bile 85 dereceyi görebiliyor. OC yaparken abartmamanı öneririm.
Sorun olmaz ya.

Evet hocam.
@Sherlock Usman Aga yardımcı olabilir misin bu konuya?
OC ile çok haşır neşir değilim ama https://www.letgo.com/tr-tr/i/gigabyte-ga-p55-us3l-21_e39a4208-9025-4cc9-84b8-99942f0d5aba

bunları gördüm.
Diğer arkadaşlar da onaylar ise makul gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı