Xeon 3450 işlemci düşük FPS veriyor

emrsrnx

Centipat
Daha fazla  
Xeon 3450 var tam performansını alamıyorum termal macunu yeni değiştim kula tipi fan koydum 4 bakırlı her şey tam performansta oldugu halde verim alamıyorum MTA sa da bile 50 FPS alıyorum overclocklu ve stok haliylede aynı yardımıcı olur musunuz? Kararsız kaldım ne yapacağım hakkında. Ya da yeniden PC dizeceğim ekran kartım GTX 750 Ti overclock 4+4 RAM var. SSD de mevcut.

Xeon 3450 var tam performansını alamıyorum termal macunu yeni değiştim kula tipi fan koydum 4 bakırlı her şey tam performansta oldugu halde verim alamıyorum MTA sa da bile 50 FPS alıyorum overclocklu ve stok haliylede aynı yardımıcı olur musunuz? Kararsız kaldım ne yapacağım hakkında. Ya da yeniden PC dizeceğim ekran kartım GTX 750 Ti overclock 4+4 RAM var. SSD de mevcut.
İşlemcinin suçu yok gibi. Ekran kartını RX470 RX480 ile değiştirebilirsin 750ti ile piyasaları yakın hatrı sayılır bir artış elde edersin.

İşlemcinin suçu yok gibi. Ekran kartını RX470 RX480 ile değiştirebilirsin 750 Ti ile piyasaları yakın hatrı sayılır bir artış elde edersin.

Normalde birkaç hafta öncesinden bir sorun yoktu deli gibi oynatıyordu ama son zamanda böyle bir sorun ile karşılaştım sizce neden kaynaklıdır.

Geri
Yukarı