Satılık Xeon 5450, 8GB RAM, ASUS P5KSE

Maudit

Kilopat
Arkadaşlar elimde Asus P5KSE P35 anakart var 8GB DDR2 RAM desteği var üzerinde zaten 2+2+2+2 GB RAM'ler takılı. Hepsi Kingston marka 800Mhz. Anakartta Xeon e5450 işlemci takılı ve 3.87 GHz' e kadar OC sorunsuz şekilde yapılabiliyor. Bu şekilde sıcaklık değerleri yüksek oluyor ancak stabil şekilde çalıştığını gördüm. 450W PSU ve 320GB HDD ile birlikte satacağım kasa yok. Ekran kartı olarak DDR2 MSI bir ekran kartı var oyun oynamanız için yeterli değil. Web TV gibi işlerinizi görür ama. GTX 750 Ti ve ya GTX 950 gibi birşey alırsanız bütçenize uygun darboğaz yapmıyor. Orta ayarlarda PUBG oynadım GTX 750 Ti ile ben 900p çözünürlükte. Buna rağmen darboğaz olmadı. Deneme amaçlı kullandım ortalama 1 ay oldu toplanalı. Acil nakite sıkıştığım için satacağım.

387615

387616

387617

387618

387619

Ürünle alakalı olarak bir fiyat belirtmeyeceğim. Parçaların bir kısmı aliexpress üzerinden geldi. Parçaları da yazdım. İlgilenen arkadaş tek tek parçalara bakıp fiyat belirtebilir. Üzerinde Win7 kurulu şu anda ve tertemiz sadece aida64, Cpuz, Antivirüs, gibi stabilite kontrolü için yüklenmiş 1-2 program var. Hepsi bu kadar şimdilik.

1 adet 2 GB RAM ve HDD de sıkıntı yoksa HDD ye talibim parça olarak.

Tek tek satmayı düşünmüyorum toplam fiyat olarak 550 TL düşünüyorum. RAM, Anakart, İşlemci, PSU, İşlemci Fanı, msi x1550 Ekran kartı, 160 GB HDD vereceğim.

Sİze nereden ulaşabilirim. Birkaç soru sormak istiyorum.

[email protected] adresinden bana ulaşabilirsin. Mail yolu ile iletişim bilgilerimi vs verebilirim. Burada paylaşmak yasak ve saçma bir sebepten dolayı da mesaj yoluyla iletişime geçemiyoruz site üzerinden.
Bu arada bir post daha açmıştım. Sorularını karşılar mı bilmiyorum ama bu konuya da bir göz at istersen aynı sistem hakkında bilgilendirmeler de mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı