Xeon E3110 sistem nasıldır?

jeasterpubgm

Femtopat
Merhaba arkadaşlar, CS:GO için bir sistem var elimde kaç FPS alırım söyler misiniz?

4 GB DDR2 RAM.
Intel Xeon E3110 işlemci.
Gigabyte 945GCM-S2L anakart.
R7 240 2 GB veya GTX 750 Ti ekran kartı.

Fazla bir şey beklemiyorum arkadaşlar en düşük ayarlarda oynayacagım, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 750 Ti al daha iyiymiş sanırım. Kaç alırsın bilmiyorum ama rahat oynarsın. Birde GTX 750 Ti alacağına birazcık daha koyup daha iyisini al bence daha iyi olur. Ben 395 TL`ye aldım R9 270 ekran kartını. Witcher 3 ultra ayarlarda en az 37 falan veriyor genelde 40`larda ama. Eğer bulabilirsen öyle bir şey al. Sahibinden sitesinden baktım aynı fiyata ya da biraz fazla fiyata daha iyisini alabilirsin bence o ekran kartından.

GTX 750 Ti al daha iyiymiş sanırım. Kaç alırsın bilmiyorum ama rahat oynarsın. Birde GTX 750 Ti alacağına birazcık daha koyup daha iyisini al bence daha iyi olur. Ben 395 TL`ye aldım R9 270 ekran kartını. Witcher 3 ultra ayarlarda en az 37 falan veriyor genelde 40`larda ama. Eğer bulabilirsen öyle bir şey al. Sahibinden sitesinden baktım aynı fiyata ya da biraz fazla fiyata daha iyisini alabilirsin bence o ekran kartından.
cevabınız için çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı