Xeon E5440 Adobe Premiere Pro'da sıkıntı çıkarır mı?

4C 4T olduğundan bir sorun ile karşılaşılacağını sanmıyorum.

X5460 kullanıyorum, ben herhangi bir sorun ile karşılaşmadım açıkçası.

30-40dk 1080p 60FPS videoyu 1 saatten kısa sürede render almıştı ancak ben o.c yapılmış olarak kullanıyorum bu da etkendir.

Bildiğim kadarıyla X5460'la aralarında pek bir fark yok. Umarım sıkıntı çıkarmaz.

30-40dk 1080p 60FPS videoyu 1 saatten kısa sürede render almıştı ancak ben o.c yapılmış olarak kullanıyorum bu da etkendir.

3.16'dan 3.8'e çıkardım.

Soğutucunuz iyi ise kararında o.c yapmayı deneyebilirsiniz.

Soğutucum kule tipi Snowman M.200
Sıkıntı çıkarır mı?

Güzel voltaj vermeden 3GHz gibi bir değere rahat çıkabiliyor diye biliyorum ben.

Ufak bir voltaj verme işlemi ile 3.3 3.4 gibi bir rakama çıkarsanız render süresi gözle görülecek derecede kısalacaktır.

Bende eskiden M.200 benzeri soğutucu kullanıyordum 3.58'den öteye çıkamamıştım. :D

Anakartınız nedir acaba?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki gibi gir bak bence BIOS üzerinden çarpan kilidi vs gözüküyor mu diye. ECS biraz sıkıntı çoğunda bu sekme yok o.c izin vermiyor maalesef.

Overclock yapılamaz yani. Peki MSI Afterburner ile yapabilir miyim?

Yok yani bir gir bak BIOS üzerinden eğer açık ise yapılabilir.

Eğer çarpan kilidi vs gözükmüyorsa maalesef yapılamaz.

Afterburner sadece ekran kartına o.c yapma imkanı sunan şu durumda yeni işlemciler harici hiçbir işlemci Windows üzerinden bir program ile o.c edilemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı