Xeon E5450 işlemci çalışmıyor

Ata876

Kilopat
Daha fazla  
Aliexpress üzerinden Xeon E5450 işlemci aldım. Bilgisayar açılırken bip sesi ve monitöre görüntü gelmiyor. BIOS modlamayı yaptım. Ne yapmam lazım? Yarın bilgisayarcıya götüreceğim ama sorunun işlemcide olduğunu zannetmiyorum. Herkeste çalışmış. Anakartım G31-M.

İşlemcinin çalışmaması pin v.s yamuk değilse zor zaten. Mutlaka çalışması lazım. BIOS modlama yaptım dediniz. O biraz sakat. Acaba bir şeyi yanlış yapmış olabilir misiniz? Eski BIOS'u yüklemeyi deneyin başka bir işlemci ile.

İşlemcinin çalışmaması pin v.s yamuk değilse zor zaten. Mutlaka çalışması lazım. BIOS modlama yaptım dediniz. O biraz sakat. Acaba bir şeyi yanlış yapmış olabilir misiniz? Eski BIOS'u yüklemeyi deneyin başka bir işlemci ile.
Pinler yamuk değil. Eski işlemciyi kullanıyorum şuan. Yaklaşık 3 ayrı siteden modlu biosu indirdim denedim yine görüntü gelmiyor. Youtubetanda çok video da izledim ama eksik birşey yapmıyorum. Modsuz biosu yükleyip deniyeceğim. Ne yapacağımı bilmiyorum
Denedim modsuz biosu yine olmadı

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı