Xeon E5450 işlemci için ekran kartı önerisi

player 2

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Mekaniker
Arkadaşlar bu işlemci ile en yüksek performans alabileceğim ekran kartı hangisi olur? İşlemci overclock ile 3.60 GHz görüyor ve oldukça iyi. Aklımda GTX 750 Ti 2GB var. Tam uyacağını düşündüğüm için bunu seçtim yani çok iyi ekran kartı almanın doğru olmadığını ve en uygun olanını bulmam gerektiğini biliyorum. Deneyim ve tecrübesi olan arkadaşlar öneride bulunursa sevinirim. Yoksa bu işlere hiç bulaşmadan daha iyi bir işlemci ile mi yola çıkmalıyım? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
bence işlemcin iyi GTX 900 serilerine kadar darlamaz oyun için düşünüyorsan ,ha bütçe zayıfsa alabilirsin ikinci el. şahsen hala core 2 quad Q9300 kulannıyorum senin işlemci benimkinden daha iyi aynı dönemde piyasaya çıktılar pazartesi kısmetse GTX 770 2 GB alıcam denicem bakalım intelin 2008-2010 döneminde çıkardığı baba işlemci serileri bunlar hala taş gibiler . eger işlemcim taşıyamazsa mecbur değiştiricem

bence işlemcin iyi GTX 900 serilerine kadar darlamaz oyun için düşünüyorsan ,ha bütçe zayıfsa alabilirsin ikinci el. şahsen hala core 2 quad Q9300 kulannıyorum senin işlemci benimkinden daha iyi aynı dönemde piyasaya çıktılar pazartesi kısmetse GTX 770 2 GB alıcam denicem bakalım intelin 2008-2010 döneminde çıkardığı baba işlemci serileri bunlar hala taş gibiler . eger işlemcim taşıyamazsa mecbur değiştiricem

Aslında darboğaz yapar mı yapmaz mı şeklinde testler var. İşlemci ve ekran kartı karşılaştırma şeklinde ama oynayan birisi kadar gerçekçi olamaz tabi. Zamanın en iyi işlemcileri evet günümüz içinde de en uyumlu ekran kartını yakalamış birini bulursak orta seviyenin en hızlı halini yakalayabiliriz ;) Kart alınca deneyimini paylaşırsan sevinirim

Aslında darboğaz yapar mı yapmaz mı şeklinde testler var. İşlemci ve ekran kartı karşılaştırma şeklinde ama oynayan birisi kadar gerçekçi olamaz tabi. Zamanın en iyi işlemcileri evet günümüz içinde de en uyumlu ekran kartını yakalamış birini bulursak orta seviyenin en hızlı halini yakalayabiliriz ;) Kart alınca deneyimini paylaşırsan sevinirim
Oyun içi testleri atarım önümüzdeki hafta benim gibi eski sistem takılanlara fikir vermiş olurum en azından

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı