Xeon E5450 nasıldır?

xflame

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,
Bilgisayarım bozulduktan sonra yeni bir kasa almaya karar verdim ve adam kasa da Intel Xeon E5450 olduğunu ve Intel'in 4-5 nesillere kafa tutabilecek bir işlemci olduğunu söyledi. Xeon serisini ilk defa duyduğum için araştırmaya koyuldum fakat çok fazla bilgiye erişemedim.
Ben de size sormaya karar verdim.
Acaba Intel Xeon E5450 nasıl bir işlemci?
Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Bilgisayarım bozulduktan sonra yeni bir kasa almaya karar verdim ve adam kasa da Intel Xeon E5450 olduğunu ve Intel'in 4-5 nesillere kafa tutabilecek bir işlemci olduğunu söyledi. Xeon serisini ilk defa duyduğum için araştırmaya koyuldum fakat çok fazla bilgiye erişemedim.
Ben de size sormaya karar verdim.
Acaba Intel Xeon E5450 nasıl bir işlemci?
Cevaplarınızı bekliyorum.
Bizzat X5450 sistemi kullanmayı henüz bu gün bırakmış birisi olarak yorum yapacağım.

Güzel bir anakart, sağlam RAM desteği, kaliteli bir PSU ve orta/iyi bir ekran kartı ile yapamayacağınız şeyler çok kısıtlı. Ben bu saydıklarımın yarısına sahip iken GTA 5 online, BF 1 online gibi oyunları zorlanmadan Orta / Yüksek ayarlarda oynuyordum. (İşlemci 3.7GHz stabil O.C.)

Q9650 seviyesinde bir işlemcidir, ne istiyorsanız test - oyun fark etmez, size yapabilirim. Aşağı yukarı aynı değerleri alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı