Xeon E5450 RX 470 mining Edition ile darboğaz yapar mı?

Fiyat güzel ama testlerinizi yapın sonra alın hocam. İşlemci tarafına ise Xeon a 300 400 TL vermektense idarelik Q8400 100 150 TL civarına almanız daha mantıklı olacaktır Xeon %5 daha güçlüdür fakat fazla para harcamadan idarelik kullanıp ileride yükseltme yaparsınız anakart işlemci RAM olarak.

Fiyat güzel ama testlerinizi yapın sonra alın hocam. İşlemci tarafına ise Xeon a 300 400 TL vermektense idarelik Q8400 100 150 TL civarına almanız daha mantıklı olacaktır Xeon %5 daha güçlüdür fakat fazla para harcamadan idarelik kullanıp ileride yükseltme yaparsınız anakart işlemci RAM olarak.

Tamam teşekkürler.

Merhaba, ben sahibinden çok uyguna 9 ay mining yapılmış bir RX 470 buldum ama şu anki işlemcim ile darboğaz yapacağını bildiğim için Xeon E5450 alacağım. Darboğaz yapar mı?
Darboğaz olur hatta sisteme görüntü de gelmeyebilir, eski 775pin soket anakartlar ekran kartı seçebiliyor saçma bir şekilde. Mining edition ama ekran kartında görüntü için çıkış var mı ona da bakın, bazılarında yok diye biliyorum.

Darboğaz olur hatta sisteme görüntü de gelmeyebilir, eski 775pin soket anakartlar ekran kartı seçebiliyor saçma bir şekilde. Mining Edition ama ekran kartında görüntü için çıkış var mı ona da bakın, bazılarında yok diye biliyorum.

Hiçbir yerde RX 470 yazmıyor zaten sitelerin geneli virüslüydü bu ekran kartını almamalı mıyım?

Hiçbir yerde RX 470 yazmıyor zaten sitelerin geneli virüslüydü bu ekran kartını almamalı mıyım?
Durumunu bilmiyorum kartın ama RX470 mining edition görseydim kart piyasaya çıkış tarihinden beri mining için kullanılmıştır diye düşünürdüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı