Xeon işlemcili bilgisayar toplanır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
8Gb ram aldığını var sayarsak kaldırır Msi gtx 1050 - MSI Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 905947674 https://www.hepsiburada.com/kingston-valueram-8gb-1600mhz-ddr3-ram-kvr16n11-8-p-BD301526
16 düşünüyordum hocam bu iyi haber.

Mantıklı olabilir.

XEON işlemcilere overclock yaparsanız güzel bir performans elde edebilir. Hem işlemci soğutucusu güzelse tadından yenmez.

X3470 gibi işlemcilere bakmanızı öneririm.

X3470 ve RX460 güzel ikili olacaktır.

Tek sorun bazen XEON işlemciler sorunlu olabilir. Yani bunu göze alarak almanız gerek.

Xeon işlemler yıllar önce çok pahalıydı ve kullanım amaçları server bilgisayarlarda, üniversitelerde, şirketlerde, kurulu serverlarda kullanılan işlemcilerdir. Teknoloji değiştikten sonra piyasada Xeon işlemci doldu ve fiyatları düştü. Yeni güncel Xeon işlemciler yine pahalı fakat iyi bir sistem kurulursa alınır.
+Yukarıdaki videoda ki işlemci sıcaklığı 98 gördüm yanlış görmediysem, o derecelere çıkmamasına dikkat edin.

Xeon işlemler yıllar önce çok pahalıydı ve kullanım amaçları server bilgisayarlarda, üniversitelerde, şirketlerde, kurulu serverlarda kullanılan işlemcilerdir. Teknoloji değiştikten sonra piyasada Xeon işlemci doldu ve fiyatları düştü. Yeni güncel Xeon işlemciler yine pahalı fakat iyi bir sistem kurulursa alınır.
+Yukarıdaki videoda ki işlemci sıcaklığı 98 gördüm yanlış görmediysem, o derecelere çıkmamasına dikkat edin.

Hocam zaten biraz akıllılık yapıp arkadaşımın Xeon işlemci alıp soğutma ile nasıl çalıştığını test etmeyi bekliycem.

3000TL'ye 2.el R5 1600 kurmak daha mantıklı, hem yükseltmeye açık hem de daha performanslı oluyor. 2000TL'nin üstündeki bütçelerde Xeon kurmak saçma (bence)

Yeni konular

Geri
Yukarı