Xeon X3440 alınır mı?

Bu

Dosya Ekleri

• fa891767-8ac6-4b67-ae57-11c2b93e5108.png.png
    fa891767-8ac6-4b67-ae57-11c2b93e5108.png.png
    390,5 KB · Görüntüleme: 48
Hocam Xeon ısınan bir işlemci olduğundan iyi bir soğutma gerekebilir.
Bence elinizdeki parçaları satıp DDR4 bir sisteme geçin derim ben.
Bu sizin için daha iyi olur.
herseyim uygun ne gerek var buna ki ? oc siz besliyor zaten 1050 ti besleyeni gordum bence bosa masrafa gerek yok sadece ekran kartı ve psu alip gecicem
Donanım arşivi'nin 1400TL sisitem toplama videosunu izleyin yardımcı olur size.
Ama lutfen nakartınızın Xeon desteklediğinize bakmanız lazım.
destekliyor ama oc isi biraz sıkıntılı fazla oc yapmayı dusunmuyorum zaten ama ilk deneme amacli basta bir oc yapicam ayni sogutucu ile fazla ısınırsa yeni sogutucu alirim oyle kullanirim boyle sistem degistirme deyince insanın morali bozuluyor bu zamanda :/

Anakartınız destekliyor mu?
evet intel h55 lga 1156 pin ama oc icin pek iyi degil diyorlar az birsey oc yappicam beslemezse eger ama besler diyorlar 1050ti kullanani gordum dedigim gibi oc yapmadan
Ordamısınız? ben size anakartı soylememisim siz baska birsey sandiniz galiba ondan birsey dememissiniz? :D

Son düzenleme:
OC için BIOS seçeneklerinizi görmemiz gerekiyor. Onun dışında OC seçenekleri olsa bile çok kısıtlı olacaktır.

OC için BIOS seçeneklerinizi görmemiz gerekiyor. Onun dışında OC seçenekleri olsa bile çok kısıtlı olacaktır.
daha islemci elime ulasmadi aliexpressten siparis vermistim aslinda hic oc yapmak istemiyorum besler diyorlar oc siz oc yapmasam olur mu hic ugrasmak istemiyorum aslinda ne yalan soyleyim kafami karistirdi bu durum.
yapcagini sanmiyorum ama boyle yapicam rx 560 alicam bazi kisilerde 550/560 rahatlıkla besleyen işlemci demisler kafa yormaya gerek yok bugün kafam çok takıldı bu konuya son olarak başka gorusu olan varsa soyleyebilir tesekkurler iyi aksamlar. (eger uzun kullanımda darbogaz soz konusu olursa anakartla rami satip p55 bir anakart ve 16 gb ram alır arkama bile bakmam ama boyle birsey olacagini sanmiyorum)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı