Xeon X3440 için anakart önerisi

Bir farkı yok.Ama fiyat yüksek.İllahi donanım arşivi sisteminin aynısı olması gerekmiyor.Onun kullandığı soğutucu çok iyi ve o nedenle 4.0 GHZ hıza çıkabiliyor.Düşünürsen benim sistemide satabilirim.

Bir farkı yok.Ama fiyat yüksek.İllahi donanım arşivi sisteminin aynısı olması gerekmiyor.Onun kullandığı soğutucu çok iyi ve o nedenle 4.0 GHZ hıza çıkabiliyor.Düşünürsen benim sistemide satabilirim.
tamam teşekkür ederim bu anakartı kullanayım bari çünkü 350 tl ye buldum 300 tl ye zorlarsam alırım belki xeon 3440 için 300 tl masraf yapacağım 5450 çok eski bir işlemci bide upgrade yapamam sıkıntı çıkartır :) yapacak bir şey yok senin sistemin özellikleri ne ve kaça satarsın ?

ASUS P7P55D anakart,İ5 750 işlemci,12 gb soğutuculu 1333 mhz ram(overclock ile 1500 mhz)ve linkteki soğutucuya 800 TL ödedim.Sanada bu fiyattan satabilirim

ASUS P7P55D anakart,İ5 750 işlemci,12 gb soğutuculu 1333 mhz ram(overclock ile 1500 mhz)ve linkteki soğutucuya 800 TL ödedim.Sanada bu fiyattan satabilirim
anladım ekran kartı yok mu ?

reis bu psu iş görür mü ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı