Xeon X3440 sistem toplama

kullanırsın ancak dedigin gibi 3.8 4 ghz lere cıkamazzsın bendede 1333 mhz en fazla 3.5 3.6 ya cıkabiliyorum

İkinci el bi psu var tam benim bütçeye göre
Hadron hd414 650 w psu bu olurmu sizce +80 plus bulamadim
kullanırsın ancak dedigin gibi 3.8 4 ghz lere cıkamazzsın bendede 1333 mhz en fazla 3.5 3.6 ya cıkabiliyorum
Elimde şuan o RAM den var ve iki adet psu buldum ikinci el biri
Hadron hd414
Biri vs 650+80 plus
Vs 650 yi alamazsam hadronu almalimiyim sence ramleri sonradan değiştirebilirim ama psu illa 80 plus olmasını lazım adam indirim yapmazsa alamam çünkü

hadron ile o sistemi çalıştırma bile pc yı yakarsın high power corsair coolermaster cougar fsp markalı olan bitane al 500+80 de olabilir ama hadron alma çok kalitesiz

hadron ile o sistemi çalıştırma bile pc yı yakarsın high power corsair coolermaster cougar fsp markalı olan bitane al 500+80 de olabilir ama hadron alma çok kalitesiz
Corsair vs 650w 80 plus var onu alayım hadron satıldı bile

Valla ikinci el alicagim için sorun yok adam ucuza koymuş arasında 30 TL fark vardı sadece ilk önce hadronu gördüm de o satıldı vs 650 yi alicam
bendede ocz zs series 750W +80 var ikinci el almıştım 1 yıldır kullanıyorum hiç bir sorun çıkmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…