Xeon X3450 ile X3460 arasındaki fark nedir?

mrxemre

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar H55 anakartım mevcut R7 240 ekran kartım var. X3450 ya da X3460 sipariş edeceğim fakat overclock falan yapmayı bilmem yapamayacağım da düz stock kullanacağım arasındaki fark nedir? Sırf bu işlemci için 600W PSU aldım kafam rahat olsun diye. İşlemciyi sipariş edeceğim fakat ikisinin arasında kaldım.
Ne önerir ne tavsiye edersiniz. Pek fazla PC konusunda bilgi sahibi değilim. Oyunlardaki FPS biraz olsun artsın diye bu işlemciye geçiyorum.
Sizce X3450 mi yoksa X3460 mı almalıyım?

Anakart: H55
Ekran kartı: ASUS AMD Radeon R7 240

Son düzenleme:
Stok durumunda x3450 2.66 GHz'te, x3460 ise 2.80 GHz'te çalışıyor. Turbo frekansları da sırasıyla 3.20 ve 3.46 GHz.

aynı fiyat yani 50tl gibi bi fark var oda sorun değil benim fps im artsın kafasındayım

O zaman x3460 alabilirsiniz. Çok büyük bir fark yaratmaz ama ₺50'ye değer bence.

O zaman x3460 alabilirsiniz. Çok büyük bir fark yaratmaz ama ₺50'ye değer bence.
teşekkür ederim hocam 👍 iyi mi kötü mü onu bile bilmiyorum buraya konu açarak tavsiye ettiler bu işlemciyi hatta PSU sorunu yaşarsın dediler 600w PSU aldım işlemci rahat olsun pc rahat olsun diye 12 yıllık pc

teşekkür ederim hocam 👍 iyi mi kötü mü onu bile bilmiyorum buraya konu açarak tavsiye ettiler bu işlemciyi hatta PSU sorunu yaşarsın dediler 600w PSU aldım işlemci rahat olsun pc rahat olsun diye 12 yıllık pc

Hocam yanlış hatırlamıyorsam fiyatına göre güzel bir işlemci. DD3 RAM destekliyor sadece ve anakartını bulması biraz zor, ama fiyatına göre oldukça iyi. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. :)

Hocam yanlış hatırlamıyorsam fiyatına göre güzel bir işlemci. DD3 RAM destekliyor sadece ve anakartını bulması biraz zor, ama fiyatına göre oldukça iyi. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. :)
H55 anakarttım var valla uyumludur dediler 1156 pin
mevcut işlemcim i5 650 oyunlarda biraz performans alsam yeter
teşekkür ederim 😊 şuan işlemciyide sipariş ettim bakalım gelsin.

H55 anakarttım var valla uyumludur dediler 1156 pin
mevcut işlemcim i5 650 oyunlarda biraz performans alsam yeter
teşekkür ederim 😊 şuan işlemciyide sipariş ettim bakalım gelsin.

Anakartınız da varsa tamamdır hiç sorun yok. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı