Alıcı XEON X3470 1156 PIN İşlemci

kosedekibalici

Hectopat
Alternatif olarak i7-870, i7-880 gibi işlemcileri de düşünebilirim. 150 Liralık işlemciye astronomik rakamlar vermem/veremem.

x3470, anakart ve RAM var: Xeon X3470 + Asus P7H55-M LX + 8GB RAM - Technopat Sosyal
İhtiyacınızı belirtin, pazarlık yaparız.

Hocam ilanınızı görmüştüm fakat fiyatta anlaşamayacağımızı düşünerek yazmadım. Dilerseniz numaramı vereyim görüşelim. 165 e GET açarsınız 15 tl komisyonu olur 150 tl de sizin elinize geçer. GET isteme sebebim hem kartla almış olurum hem de 20-30 tl gibi astronomik kargo ödemek yerine 5-10 tl bir şey veririm kargosuna.

Kargosunu karşılamayı kabul ederseniz elimdeki i3-540 yada i3-550 olması lazım emin değilim işlemciyi de size yollarım. 1156 pin. Böylece anakartı sonradan daha rahat satabilirsiniz veya en azından satarken test edebilirsiniz.

Bugün kasayı komple isteyen biri için GET ilanı açtım.
Sorun olmazsa o kişiye gidecek.
Bu arada i3-540 ve stok fan bende de yedek olarak var. Onları da kasayı alan arkadaşa hediye edeceğim.

Bugün kasayı komple isteyen biri için GET ilanı açtım.
Sorun olmazsa o kişiye gidecek.
Bu arada i3-540 ve stok fan bende de yedek olarak var. Onları da kasayı alan arkadaşa hediye edeceğim.
Hayırlı olsun hocam uzun zamandır satmaya çalışıyordunuz daha iyi olmuş :) İyi forumlar.

X3440 işinizi görür mü?
Hocam malum yaz iş güç sezonu kullanmıyorum şuanda bilgisayarı. Uzun bir süre de kullanmayacağım için acelesi yok bekleyebilirim. O nedenle 3470 aramaya devam denk gelirse alıcam. İlanınızı görmüştüm 30 adet stok girmiştiniz bakalım bulamazsam aklımdasınız zaten. İyi satışlar.

Geri
Yukarı