Xeon x3470 vs x3440

Güntaç Aydın

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Mühendisi
Merhaba arkadaşlar öncelikle. Ben bilgisayarıma yeni bir işlemci almak istiyorum. Bilgisayarımda bulunan işlemci İ5 650, anakartım ise Pegatron IPMIP H55GEN LGA1156 Socket. Ben iki işlemci arasında kaldım yardımcı olabilir misiniz?

Sistemimin özellikleri şöyle
GTX 750Ti
i5 @650 işlemci
400Watt PSU
4+4 GB RAM Hyperx Blue

Yeni toplamak istediğim sistem ise şöyle:
İntel Xeon X3470
İntel Xeon X3440
GTX 1650Tİ

Hangi işlemciyi alırsam daha iyi benim için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar öncelikle. Ben bilgisayarıma yeni bir işlemci almak istiyorum. Bilgisayarımda bulunan işlemci İ5 650, anakartım ise Pegatron IPMIP H55GEN LGA1156 Socket. Ben iki işlemci arasında kaldım yardımcı olabilir misiniz?

Sistemimin özellikleri şöyle
GTX 750Ti
i5 @650 işlemci
400Watt PSU
4+4 GB RAM Hyperx Blue

Yeni toplamak istediğim sistem ise şöyle:
İntel Xeon X3470
İntel Xeon X3440
GTX 1650Tİ

Hangi işlemciyi alırsam daha iyi benim için?
X3470 alıp overclocklarsanız bir problem olacağını düşünmüyorum

bende bilmiyorum bence besler die tahmin ediorum zaten ekran kartının istediği güç 75watt x3470 ile güzel bir performans alırım die düşünüorum çünkü bu işlemci ile 1156 bir anakartta gtx 1060ti ile çalıştırıorlar aldığı fps 150 falan bende 100 gibi fps alırım die düşünüorum alalım deneyelim önce işlemciyi veriyim sipariş sonra vatandan ekran kartını alim eski parçalarıda satıyım oyunlar geliştikçe update aldıkça kasıor 750ti artık bişiler yapmam gerekli alacağım işlemci ucuz ekran kartıda iyi bir ekran kartı 1060ti ile 4 5 fps farkı var ama pugb de fps 110 larda 1060 ise 99 falan kart güzel amd nin rx 570 ine bin basar gibi gelior
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı